Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Nejlepší psi pro Apartments & děti

Psi patří mezi nejpopulárnější a různých druhů domácích zvířat na světě , přichází v různých tvarů, velikostí , barev a osobností , z nichž každá jedinečná svého plemene . Pro každého, kdo žije v bytě nebo zvyšování malé děti existujeřada dobrých možností k dispozici . Mopslíci

popularizoval Frankmops ve filmu " Muži v černém " a " Muži v černém II , " pugs jsou malé , divoká malí psi, kteří jsou plni energie a velmi dobře se děti . Jsou k dispozici ve dvou různých zbarvení : černá a plavá (šedavě krémová barva s černým nosem ) , a obvykle nahoru ven na asi 18 liber. I kdyžtrochu tvrdohlavý , ale nejsou nijak zvlášť těžké trénovat , ale být připraven strávit hodně času s nimi , protože oni jsou v neustálém potřebují pozornost , často dává přednost společnosti lidí nad jinými psy . Protože jejich oči bug více než ostatní psi , měli byste se ujistit, váš byt je bez nízko položených ostré hrany , které by mohly nepropichujte ( jako rostliny s ostrými listy ) . Také se ujistěte, aby je čistit pravidelně , protože jejich vrásčitý kůže mohou hromadit nečistoty a špínu .
Ši-tzu a Lhasa apso

Shih Tzu a Lhasa Apsos ( obyčejně se zkrátil k jednoduše " Lhasas " ) jsou velmi podobné ve vzhledu a velikosti , s oběma má dlouhé vlasy a zálivka ven u asi 15 liber. Z hlediska osobnosti , tito psi jsou velmi univerzální a může být i velmi hravá , když nálada stávky nebo působit jako bezstarostný klína psy . Jsou ideální pro děti a bytů vzhledem k jejich velikosti , mírnou povahu a ochranné instinkty. Oni také vrhnout minimálně , protože mají dlouhé vlasy, místo srsti , ale to bude muset být řádně upravený měsíčně . Lhasa Apsos liší od Shih Tzu v tom, že mají větší sklon k tvrdohlavosti , jak zanedbává , nebo není správně cvičit nich může vést k agresivnímu chování vůči cizím lidem a naléhavým štěkáním , když v přítomnosti jiného psa .


West Highland teriér

West Highland teriér , nebo často se zkrátil k " Westies ", jsou inteligentní , vytrvalý malé psy , které se dostanou spolu skvěle s dětmi a se nebojí postavit jejich důvod , aby byla zajištěna jejich ochrana . Jsou bílé s dlouhými , hrubou srstí , která vrhá minimálně . Průměrování asi 16 kilo, jsou energičtí psi , které vyžadují každodenní procházku na cvičení , aby se nestal příliš obézní . Nevýhodou Westies , nicméně , je jejich neústupný štěkání , která vyplývá z jeho touhy k zobrazení jeho vládu . Firma manipulace a odborná příprava mohou zastavit problém , než to začne , nicméně .
English Bulldogs

Vzhledem k tomu , že jsou o něco objemnější , než mnoho malých psů , v průměru o 45 až 50 libry , buldoci mohou objevit skličující pro každého, kdo se byt nebo děti . Skutečností však je, žeopak je pravdou , buldoci jsou ve skutečnosti jedním z nejvíce hravé , jemné psech z celého že zbožňuji děti a pozornost a nevyžadují spoustu prostoru . Jsou to vnitřní psi od přírody , i když denní procházky jistě pomůže to vyhnout se obezitě a udržovat ji fit . Bohužel , buldoci jsou náchylné k řadě problémů , včetně špatným zrakem , zachycení nečistot a pochmurná do vrásek jejich kůže , jejich extrémní citlivost k chladu a průměrnou životnost jen asi 8 let v porovnání s ostatními psy , které obvykle žijí déle než 13 .

Copyright © www.421948.com