Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak si vybrat plemeno pro rodinu

Pro vybrat ten správný psí plemeno pro svou rodinu , zjistit, jaký druh vztahu, každý člen rodiny chce mít se psem a poté vyhodnotit podmínky vašeho domova . Použijte prostředky o psích plemen určit , jaký typ plemene bude vyhovovat všechny členy vaší rodiny i své domácí prostředí . Věci, které budete potřebovat
plemeno knihy nebo přístup k internetovým webových stránek popisujících plemena psů
Zobrazit další instrukce
1

Podívejte se blíže na všechny členy vaší domácnosti a zhodnotit, jak se budou v kontaktu se psem a jaký druh vztahu, chtějí se psem . Například , mladší děti chtít psa se ​​mohou mazlit a hrát si s , zatímco starší děti chtít psa jako společníka a přítele . Pokud máte velkou rodinu , mají všichni zapisovat svá očekávání získat kompletní obrázek o tom, co vlastnosti bude potřebovatrodinný pes .
2

úzce Podívejte se na velikosti domova , jaký typ prostředídomácí může nabídnout psa a odpovědět na tyto otázky : Chtělistřední až velké velikosti psa plemene fit v tomto domě ? Existují nějaké nebezpečí uvnitř nebo mimo domov , který by bylnebezpečný pro malé psí plemeno ? Je zde prostor pro aktivní psí plemeno hrát a vykonávat ? Je-lidoma , je malý , mohou rodinní příslušníci zavázat k časté procházky a občas si hrát s tím psem ? Kolik péče a kartáčování jsou rodinní příslušníci , kteří jsou ochotni se zavázat, že ? Existují jiná domácí zvířata již doma ?
3

Vyberte si plemeno pro svou rodinu poté, co jste se podíval na svého domova a očekávání vaší rodiny . Použijte psí plemeno knihy nebo webové stránky, které vysvětluje, každý psí plemeno a jejich vlastnosti, najít plemeno, které bude vyhovovat svou rodinu a svůj domov .
4

Mějte na paměti, že psí plemena jsou chována pro specifické postoje a osobnostní rysy , stejně jako vzhled . Některé psí plemena jsou ochranné a rezervovaný , jiní jen dluhopis s jednou osobou a některá plemena jsou velmi aktivní a vyžadují velké množství pozornosti a duševní stimulaci . Některá plemena psů může také vyjít dobře s ostatními psy , zatímco ostatní psí plemena vyžadují jeden pes domácnost nebo představují hrozbu pro kočičí mazlíčky už v domácnosti . Vezměte si dostatek času , aby přezkoumala vlastnosti plemene , fyzikální vlastnosti a velikosti , než začnete zúžit možnosti .

Copyright © www.421948.com