Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Péče o cockapoo

Cockapoos se staly velmi populární od roku 1960 a je jedním z prvních " designer psů " plemen mají plemene registru :Cockapoo Club of America . Cockapoo je obvykleprvní generace napůl pudl a napůl kokršpaněl kříž , i když tam jsou někteří chovatelé produkují cockapoos druhé generace ( což znamená, oba rodiče jsou cockapoos ) . Nicméně ,cockapoo přešel s kokršpaněl nebopudl není považován zacockapoo . Zdraví a výživa

V závislosti na velikosti psů používaných k chovu svého cockapoo , budete muset mít na pozoru příznaky jakéhokoliv onemocněníkokršpaněl nebo pudl je náchylný k . Pokud váš cockapoo je napůl hračka nebo miniaturní pudl , může být náchylný k luxace pately , hypoglykémie , mitrální nemoci ventilu a močových kamenů . Pokud je napůl pudl , může být vaše cockapoo náchylní k žaludeční dilatace volvulus ( také známý jako nadýmání ) . Obezita je taképroblém pro cockapoos . Ačkoli cockapoos nepotřebují tolik výkonu jako více vzrušivé plemen , je to dobrý nápad, aby jim chodit každý den do pomoci odvrátit obezitě .
Péče

Cockapoos obecně potřebujete profesionální grooming asi jednou za měsíc , protože oba pudlíci a kokršpanělů vyžadují rozsáhlé grooming . Jejich typy srsti se pohybuje od kudrlinek na volné kadeře na vlnité na rovný , ale bez ohledu natyp vlasů , většina majitelů si vybrat , aby jejich cockapoos v štěně řezy . Mezi hřebelcovat schůzky , cockapoos by měly být kartáčovaný často , aby se zabránilo rohože , a to zejména v případě, že pes má delší srst . Naštěstí však cockapoos přístřešek velmi málo , nebo nemusí vrhnout vůbec . Cockapoos mohou mít problémy s slzných skvrn , které lze čistit pomocí slzných skvrn čistícími prostředky . Také, protože cockapoos mít diskety uši , uši by měly být čištěny často .
Školení

Cockapoos jsou snadno trénovat díky vysoké inteligenci a středně energetické hladiny . Konzistentní vzdělávací program bude učit své cockapoo o základních povelů " sedni ", " pobyt ", " dolů ", " čekat ", " přijít " a jak chodit na vodítku . Cockapoos by měla být dobře socializovaný od mladého věku s jinými zvířaty a všechny věkové kategorie lidí . Po dobrém socializace , cockapoos dobře fungovat v každé domácnosti .

Copyright © www.421948.com