Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Puppy Mill psa Problémy zdravotnictví

štěně mlýny jsou příhodně pojmenovaný , je páchnoucí továrny , které produkují štěňata po tisících s žádnou péči o jejich zdraví , pohodu a přesnosti v označování doklady o registraci . Tito psi zůstat v drátěných klecích , často naskládaných na sebe , celý svůj život . Klece a zvířata se nikdy vyčistit. Nikdy navštívit veterináře . Jsou chována bez rozdílu , což vede k velmi neduživý zvířat . Psí parvovirus

Tento virus jezabijákem číslo jedna psů z štěně mlýny a obchodech mazlíčka . Parvo je charakteristická v místech, kde se stovky psů jsou přeplněné spolu . Vypadají v pořádku jeden den a pak zvrací , mají vysokou horečku a průjem . Oni často umírají během několika dní .
Dysplazie kyčelního kloubu

Toto jegenetické onemocnění , kdypes má obrovské potíže s pohybem zadní nohy . To je léčitelná , alepéče veterinář je drahý .
Neurologické problémy

Protože příbuzenské plemenitbě nebo úrazu , který šel nepozorovaně , psi z štěně mlýny vzniku problémů koordinaci jejich těla . Mohou mít také záchvaty v důsledku těchto podmínek .
Eye Problémy

důsledku příbuzenské plemenitby nebo chov již slepé zvířata , štěně mlýn psi často rozvíjet šedé zákaly , progresivní atrofie sítnice nebo glaukom . Léčba je nákladná a častopes oslepne .
Krve Poruchy

Von Willebrandova choroba jegenetická porucha , kdykrev není sraženiny , takžemenší zranění může být smrtící . Dalším společným krevní poruchu, při štěně mlýn psů je anémie .

Copyright © www.421948.com