Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak se vyhnout psí Nails Od Podlahy Škrábání z tvrdého dřeva

Dřevěné podlahy jekrásný způsob, jak si doma cítit teplé a příjemné . Bohužel , pokud máte psa , vaše dřevěné podlahy , kterou lze snadno poškrábat o nehty vašeho psa . Tato příručka vám pomůže vyhnout se nákladným opravám a náhradám vašich podlahami z tvrdého dřeva . Věci, které budete potřebovat
nehty
nářadí Dremel
pár koberečky oblasti
Zobrazit další instrukce dovolená 1

včetně tvrdých dřevěných podlah pro váš domov podívejte se na ty, které jsou vyrobeny z tvrdšího dřeva . Měkké podlahy z tvrdého dřeva bude snazší pro Fido na zelené louce s jeho drápy .
2

Podívejte se nehty vašeho psa jednou týdně , aby zjistili, zda je třeba oříznout . Použití zastřihovač speciálně pro psy bude tento proces mnohem jednodušší . Když se psi nehty začnou hledat dlouho , odříznout je .
3

Dokončete nehty řezání práci s Dremel nástroje . Dremel nástroj vám umožní písku mimo jakékoli ostré hrany na nehty vašeho psa .
4

Zakryjte místa, kde si myslíte, že škrábání budeproblém s malými koberečky oblasti . Například, pokud máte dřevěné podlahy v chodbě , dát koberec na vrcholu schodiště . Tímto způsobem , kdyžpes jde ohraničovací nahoru po schodech , které se dostaly na koberec a moci , spíše než snížit svou rychlost kopání nehty do podlahy .

Copyright © www.421948.com