Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak přijmout psa

Přijetí psa jevelká zodpovědnost , ale také to může býtneuvěřitelně zábavné , obohacující zkušenost , pokud si myslíte, některé důležité faktory . Jaké plemeno psa, nejlépe vyhovuje vaší osobnosti , nebo životní styl ? Kolik pokojů si můžete nabídnout svůj nový mazlíček pro běh a hrát ? Chcete štěně nebo dospělého psa ? Tam jehodně zvážit , ale po těchto jednoduchých kroků vám pomůže učinit rozhodnutí, které bude mít za následek zvláštní přátelství, které bude trvat několik let dopředu. Věci, které budete potřebovat klipart přístup k internetu
Výzkum bločky, telefon
Zobrazit další instrukce dovolená 1

výzkumné plemen určit , jaký typ psa, který nejlépe vyhovuje vaší osobnosti a životní styl . Například , pokud máte malé děti ,malé plemeno s osobností high - údržba, jako je Jack Russell teriér nebo čivava stojí větší pravděpodobnost , že budou zraněni nebo štiplavý u dítěte, které je příliš hlučný . Webové stránky , jako je American Kennel Club ( AKC ) , které za určitých plemen nebo pro místní útulku se často nabízejí nějaké osobnostní profily na různých plemen pomohou ve vašem rozhodování .
2

Buďte připraveni na pokud kupujete čistokrevné od chovatele zaplatit značnou sumu . Mějte na paměti, žečistokrevný velmi často s sebou nese určitý soubor vlastností , jako jsou znaky hard- a - rychlá osobnosti nebo zdravotních problémů . Pudlíci , například , mají tendenci být yappy ale rádi schoulit do klína . Španělé mohou vyskočit na lidi , ale oni jsou obvykle hraví psi, kteří jsou skvěle s dětmi .
3

Podívejte se on-line na záchranné organizace ve vašem okolí . Webové stránky , jako je PetFinder poskytovat odkazy na Záchrany a úkryty ve vaší oblasti . Záchrany mají poplatky, které jsou často mnohem méně, než chovatel , ale jejich postupy jejich přijímání bude s největší pravděpodobností bude přísnější , často vyžadující domácí návštěvu ze záchranného dobrovolník . Koneckonců , záchranářských psů s největší pravděpodobností byla opuštěna , nebo se vzdali , a záchranáři chtějí , aby se ujistil, že pes je umístěn v jeho věčně doma .
4

Zkontrolujte Dog Pound nebo přístřeší ( Animal Control) , který je obvykle provozována vašeho města či kraje . Často můžete najítskutečný diamant -in - the- hrubý a poplatky jsou obecně nízké . Město útulky mají často omezené zdroje a je třeba najít domovy pro psy rychle, takže nemají je utratit . Čistokrevní psi jsou někdy opuštěné do útulku , ale kontrola zvířat je také plná roztomilé mutts .
5

zvážit , jak velký prostor máte ve vaší domácnosti , než si přinést psa do něj . Pokud máte velký dvůr a dům , pakvětší pes , jako Labradorský retrívr nebo kolie mix by mohlo fungovat dobře pro vás . Stejně tak , pokud žijete v bytě nebo rodinném domku s malou nebo žádnou dvoře ,menší psíček jako knírač nebo llaso apso může být nejlepší .
6

Vezměte v úvahu, jakplemeno zvolíte sílu komunikovat s nebo tolerovat vaše děti či jiné zvířátko v domě . Některá plemena , jako je následovnících jsou ovčácké psy od přírody , a mají tendenci pronásledovat něco menšího než sebe , což má za následek vaše děti nebo kočka jsou corraled kolem domu nebo ve dvoře . Velký disketa pes jako Irský setr jelovecký pes , líbí spustit a plavat a hrát si venku , možná vhodnější pro děti .
7

Vezměte s sebou na vodítku nebo pet dopravce ( u menších psů ) když bude si ji vyzvednout . To je pro bezpečnost zvířete , jakož i pro vaše vlastní .

Copyright © www.421948.com