Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Kolik Průměrná Puppy náklady v prvním roce

K dispozici jerčení ve světě koní : Nejlevnější část vlastnit koně se koupi jednoho . Ve skutečnosti , totéž platí i pro domácí zvířata . A obecně , čím větší zvíře, tím více stojí , takže psi přirozeně začátek stupnice . Před přivítat štěně do vašeho domova - a své srdce - zvážit náklady být jeho pečovatele . Je to často mnohem více, než lidé očekávají , nebo rozpočet
počáteční Ponorné

Americká společnost pro ochranu krutosti na zvířatech odhaduje, že v prvním roce budenový pes stojí . - Minimálně - mezi 1314 amerických dolarů a 1.843 dolarů , v závislosti na jeho velikosti. To zahrnuje jídlo, vykastrovat /kastrovat , očkování , pet pojištění , hračky, obojek , vodítko a další zásoby, nikoli však počáteční přijetí či prodejní poplatky , ani často drahý částky spojené s kenneling , pet sedí a /​​nebo pes chůzi služby. A i když toto číslo klesne zhruba 50 procent v následujících letech , stále přidává až do ekvivalentu zálohu na skromném domě po celou dobu životnosti psa : v průměru od 12 do 14 let. Pokud se potýkají s nečekanými nemocí nebo úrazů , mohou tato čísla raketově stoupat .
Sevření Pennies Spojené

Pokud jste stále připraveni přidat štěně na rodinný portrét , zvážit možnosti, jak pomoci tomu, aby některé sousto ze svého rozpočtu. V ideálním případě přijmout z útulku nebo záchranné skupiny, kde zdravé , šťastné a štěňata - jak smíšené a čistokrevní - jsou levnější než zakoupené zvíře , nebo dokonce prozradí , když vezmete do nákladů na očkovací látky, sterilizace a dalších služeb zahrnutých do přijetí poplatek . Pokud je nutné zakoupit , vyhnout pet obchody a dvorku chovatele . Zodpovědní chovatelé produkují pouze štěňata od rodičů , které byly vymazány z vrozené zdraví a poruchám chování . Nákup z těchto chovatelů stojí více předem , ale pravděpodobně ušetří peníze a zármutek , dolů na silnici. U těch neplánovaných mimořádných okolností nebo při onemocnění , může pet pojištění často být rozdíl mezi životem a smrtí. Roční pojistné se liší v závislosti na plemeni , věku a zdravotním stavu štěně. Konečně,staré pořekadlo & quot; prevence se vyrovná libře léku & quot ; platí pro mláďat stejně . Cvičení a kvalitní , výživné jídlo, v kombinaci s pravidelné prohlídky a očkování , se ukázaly být klíčem k dlouhému a šťastnému životu.

Copyright © www.421948.com