Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky

Jsou vánoční hvězdy Jedovaté se psy ?

vánoční hvězdy ( Euphorbia pulcherrima ) jsou velmi populární zimní dovolenou rostliny známé pro své jasně červené a zelené listy, které vhodně doplní každý vánoční dekor . Zatímcovánoční hvězda je mírně jedovatá pro vašeho psa když spolkne jakoukoli jeho část , obvykle to nebude dělat nic jiného, ​​než způsobí mu trochu zažívacího traktu .
Nebezpečí vánoční hvězdy

vánoční hvězdy obsahují jedovatý latex míza , která může způsobit zvracení , pokud Fido rozhodne jíst jakoukoli část těchto okázalých rostlin , varuje americká společnost pro prevenci krutosti na zvířatech . V některých případech , může způsobit průjem . Míza , která obsahuje diterpenových euphorbol estery a chemikálií podobných saponinů , může dráždit vaše štěně ústa , přimět jej, aby slintat příliš , varujePet Jed Helpline . Poinsettia míza také může čokl dráždit kůži , pokud jsou rostliny pohmožděné jakýmkoli způsobem , což způsobuje na postiženou kůži , aby se stala červená a zanícená . V případě, že šťáva dostane do očí svého štěněte , ale také může způsobit zánět spojivek.
Co dělat, když vaše Pooch Jí vánoční hvězdy

Poraďte se se svým veterinářem a zjistěte, zda je nutná jakákoliv tísňová péče pro vaše štěně na základě množství vánočních hvězd věci mu požití a na závažnosti jeho příznaků. Obvykle jsou tyto příznaky mírné a vyřeší sami. Chcete-li se vyhnout problémům , aby ty krásné vánoční hvězdy od svého psa, ať už doma, nebo venku , umístěním pokojové rostliny z jeho dosahu a oplocení oblastí , kde jsou pěstovány venku .

Copyright © cs.xzhbc.com