Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Týkající se psy >> 

Jak vytvořit svůj vlastní nedestruktivní Interaktivní psí hračky

Interaktivní hračky pro psy se dělí do dvou kategorií - hračky , které podporují psi hrát s jejich vlastníků a ostatními psy , a hračky, které poskytují zpětnou vazbu nebo odměny , když psi si s nimi hrát . Oba pomáhají spálit nervózní energii aty jsou vynikající hračky pro psy s úzkostí z odloučení , protože udržet psí mysl obsazeno . Bohužel, mnoho psů hračky jsou destruktivní a podpořit psy žvýkat díry a nechat velké zmatky . S několika jednoduchých nástrojů , i když si můžete udělat nedestruktivní interaktivní hračky pro zlomek z ceny kupované hračky . Věci, které budete potřebovat
vrtačka
XL na tenisový míček
Rope
pamlsky
Malé plastové nádoby
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Place pes chová na podlaze v celém domě a zase několik malých plastových nádob vzhůru nohama nad nimi . To jevynikající hra pro psy , kteří trpí úzkostí z odloučení , protože budou hledat pamlsky a tvrdě pracovat, obrátit kontejnery na celý den . Nepoužívejte tuto hračku s prořezávání zubů štěňat a psů , kteří žvýkání příliš .
2

uvázat uzly na laně a použít ji jako přetahování lanem hračky . Zkuste vázání několik lan pro podrobnější remorkér hračka, která umožňuje několik psů hrát najednou . To jevynikající hračka pro psy , kteří mají tendenci ke žvýkání na tradičních hraček , protože bude pravděpodobně žvýkat sebe lano .
3

Vyvrtejte díru v jedné straně tenisový míček . Větší tenisové míčky fungují nejlépe , protože eliminují nebezpečí udušení . Umístěte pamlsky v díře . Váš pes stráví několik hodin kolejových míč kolem se snaží dostat hračky ven . Větší otvory , abyhra jednodušší , zatímco menší otvory , aby hra těžší . Pro více zajímavé hry , vyvrtat několik malých otvorů v kouli a položte menší kousky zachází v každé díře .
4

vyvrtejte otvor celou cestu přes tenisový míček , z jedné strany na druhou . Protáhněte lano přes tenisový míček a uvázat lano na obou stranách tenisového míčku . To se změní lano na přetahování hračky , které můžete použít pro hry přinést .

Copyright © www.421948.com