Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Týkající se psy >> 

Jak přizpůsobit svým psem do letecké dopravy

Psi doprovázejí majitele na letounech potýká s celou řadou problémů, ještě předtím, než opustí dráhu . Psi byly ztraceny během letů se změnami letadlo , psi utrpěli zranění , a dokonce zemřel v nákladového prostoru letadla . Majitelé mohou pomoci chránit své psy tím, že několik opatření a pomoci jejich psa přizpůsobit se cestování letadlem . Mladí štěňata , březí nebo starší psi by se neměli pokoušet letounu cestovat , jakstres může být ohromující . Alespoň dva týdny před odletem začít letové přípravky na psa . Věci, které budete potřebovat klipart Travel certifikaci
mírné sedativum
Travel nemoci léky
Kennel
Lůžkoviny
permanentní popisovač
Neon - barevný plakát deska
Bublinková fólie
Lepicí páskou
Malý pes potravin pytel
2 vodní mísy
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Obraťte se na leteckou společnost předem , aby je informoval o svých plánech létat se svým psem . Budete mít extra poplatek za psa . Letecká společnost vám také poskytne informace o tom, kde pes může cestovat , v závislosti na plemeni psa . Airlines také vyžadují certifikaci zdraví z vašeho veterinárního lékaře .
2

Obraťte se na svého veterináře a naplánovat schůzku ve lhůtěletecká společnost vyžaduje před odletem . Veterinární lékař musí dát povolení letu psa . Promluvte si se svým veterinářem o tom dát svému psovi předpis pro cestovní nemoci léky a předpis pro mírné sedativum v případě úzkosti .
3

Kupte si USDA - schválený psí boudy v příslušné velikosti pro vašeho psa . Pes potřebuje dostatek prostoru k otočení kolem a být pohodlné . Umístěte savé polstrování a pohodlné postele v dolní části chovatelské stanice . Napište své jméno , telefonní číslo a adresu, na vrcholu chovatelské stanice velkými tučnými písmeny s fixou . Pomocí značku , napsat informace o cíli na neonové barvy plakátu palubě . Páska je bezpečně do chovatelské stanice s lepicí páskou .
4

páskamalé psy sáček mimo chovatelské stanice s lepicí páskou . Páskavelký pás Bubble Wrap na střechu vnitřku chovatelské stanice v případě, že chovatelská stanice dostane hodil , nebo klesla .
5

Procházka se psem uvnitř letiště několikrát před letem , acclimating ji zvuky letadla . Proveďte psa v cestovním připravené chovatelské stanice přes letiště do znecitlivit ji pocit z strkání chovatelské stanice a zvuky letadel startující a přistání . Znovu si chovatelskou stanici a zkušenosti letiště několikrát před letem , což je co nejvíce realistický pro vašeho psa . Promluvte si se svým veterinářem o letišti desenzibilizace pro konkrétní psa , jak jednotliví psi reagují odlišně na proces . Některé psí plemena s více úzkostlivé osobnosti může vyžadovat několik týdnů desenzibilizační času , zatímco jiní mohou potřebovat pouze dva .
6

Umístěte oblíbenou hračku a kousek oblečení do chovatelské stanice . Nechte svého psa spát v chovatelské stanici po dobu tří nocí bezprostředně před letem . Odměna váš pes pokaždé, když vystoupí z chovatelské stanice . Odměňte ho , když ji odstranit z chovatelské stanice po úspěšném zpracovává let , také .

Copyright © www.421948.com