Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Týkající se psy >> 

Jak zastavit psa od kopání

Pes, který kope způsobuje nejen obtíž pro jeho majitele, ale možná ohrožení vlastního blahobytu . Psi, kteří kopat pod ploty utéct a prozkoumat svět kolem nich čelí nebezpečí , že budou zasaženy auta a jiným nebezpečím . Ale prozkoumávání nemusí býtjediným důvodem pro kopání psa . Psi, kteří jsou znudění mohou najít kopání býtzábavná zábava , a vaše ceněný zahrada může zaplatit . Věci, které budete potřebovat
veterinář
vodě
hračky psa
Zahradní hadice
Psí výkaly
Zobrazit další instrukce
1

Spay nebo kastrovat svého psa . Jedním z hlavních důvodů, váš pes může být kopání je dostat ven a prozkoumat okolí . Pokud si hledá partnera , budekopat pokračovat tak dlouho, dokud se jeho hormony udržet přimět jej , aby tak učinily , a všechny oplocení na světě ho nezastaví . S ním pevné může býtřešením pro jeho kopání .
2

Mějte svého psa pohodlně v horkém dni , a poskytnout mu stinném místě lhát . Psi mají přirozený instinkt kopat do hlíny , hledá pro chladné místo k odpočinku , když venkuteplota stoupá . Tím, že svého psa velkým množstvím vody , a udržet ho mimo dosah přímého slunečního světla , můžete pomoci skoncovat s jeho kopání .
3

Vezměte svého psa na delší procházku každý den . Psi , kteří mají nadbytek energie může rozhodnout , aby se uvolnil ji kopat do své oblíbené květinové náplast . Tím, trávit čas se svým psem , a pomáhá mu vynakládat svou energii ve více pozitivním způsobem , může vám být schopni bojovat proti destruktivní kopat za dobré .
4

chytit psa při činu , a dát mu prcek se zahradní hadicí , když se ho chytit . Většina psů nelíbí se nečekaně stříkat , takže pokud váš pes ví, že to bude jeho důsledek pro kopání , může se zastavit úplně kopat .
5

Poskytnout Váš pes se spoustou hraček aby ho obsazené . Pokud váš pes je kopání z nudy , může některé zajímavé hračky pomoc . Tvrdé gumy žvýkání , které mohou být plněné pochoutky jsou k dispozici ve většině obchodech mazlíčka , stejně jako koule a lanové hračky, které mu pomůže ukrátit čas . Možná zjistíte, že on by raději hrát než kopat , takže dát mu nějaké hračky pro testování teorie .
6

Vyplňte oblast, která se za běžných okolností těží s vlastními výkaly . Ano , můžete si přečíst správně . Jako poslední možnost , můžete zkusit tento krok , který se ukázal být velmi úspěšný na jiných majitelů psů , kterým čelí s kopání situaci . Váš pes nebude chtít vykopat své vlastní výkaly , tak pohřbít ji na libovolné místo on kope , aby ho zastavil .

Copyright © www.421948.com