Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak nastavit pro domácí zvířata Chobotnice

Inteligentní a zábavné stvoření , octopodes může být zvýšen v domácích akváriích . S délky života tak krátká, jak šest měsíců, a tak dlouho, jak pět let octopodes jsou plachá samotáři v jejich přirozeném prostředí . Pet chobotnice by měla být umístěna v nádrži druhově specifické věnuje své existence . I když budete investovat hodně času a peněz na vytvoření nádrž pro chobotnice , odměny vlastnit tuto zvláštní a inteligentní bytost je velmi bohatý stejně . Věci, které budete potřebovat
55 - galon nádrže nebo větší
Secure horní /kapuce
Sklo nebo tlustý plast ( stejný rozměr jako kapuce nádrže )
ok nebo přírodní houba materiál klipart Zářivka žárovky
Filtrační systém
Protein skimmer
live rock
Power head ( jeden nebo dva , v závislosti na velikosti nádrže )
vzduchové čerpadlo
Akvarijní topení
jeskyně nebo potrubí z PVC ( řádně opláchnuty destilovanou vodou )
Akvarijní písek
Reverzní osmóza deionizovanou nebo destilovanou vodu
Marine Sůl
Mořské testovací kit ( zejména včetně slanosti , dusičnanu , amoniaku , pH a měď )
lopaty ( jeden nebo dva , i když může být zapotřebí více )
Zobrazit další instrukce
nádrží Rozměry a omezování Necessities
1

určení vhodné velikosti akvária . Většina chobotnice nadšenci vám doporučí minimálně 55 galonů za jediné akvárium připravené chobotnice .
2

Vyberte nádrž s bezpečnou vrcholu . Použití víko , které je nemovitý a bezpečné udrží vaše chobotnice bezpečné a obsahoval . Rozhodnout se pro topy s malými , doorlike otvory, které mohou být uzamčeny , ale jsou snadno otevřít pro změny vody a krmení .
3

Seal žádné otvory v akváriu nebo víka s oky nebo houby . Jen těžko část chobotnice jekus chrupavky, která se rozprostírá mezi očima chobotnice . Chobotnice může vytlačit své tělo z jakéhokoli otvoru větší než jedna délka chrupavky .
4

Změřte kus skla nebo plastu o tloušťce umístit mezi nádrž a kapotu . Přidání této trochu zvláštní bezpečnostní opatření - i když některé octopodes bylo známo, že je přesunout - bude -li přidat další vrstvu mezi vaše chobotnice a nečekané svobodě . Zajištění správně zabraňuje úrazům .
Filtrace a zdobení Požadavky
5

Diskutovat o své osobní schopnosti a velikost nádrže s profesionálním mořské akvaristy . Rozhodněte se, které budou filtrační systém pracovat nejlepší pro vás a vaše chobotnice - kanystr nebo mokré /suché filtry . Mokré /suché filtry vyžadují práci na straně vlastníka , aby se zabránilo dusičnany budování .
6

Přidat protein skimmer do nádrže . To pomáhá zmírnit zatížení filtračního systému odstraňování odpadu , než to nasaje , zvýšení kvality vody a života uhlíku ve vašich filtrů .
7

Prodám live rock na nádrži . Live rock je korálový útes materiál nebo horniny, které mají malé , živé bytosti jako featherdusters a červů, které pomáhají přirozeně čisté a rozptýlit odpadu v nádrži .
8

Investujte do několika dalších výkonových hlavy nebovzduchové čerpadlo na nádrže pro zvýšení oběhu . Tím se zabrání hromadění řasy a zvyšuje průtok kyslíku , které mohou pomoci posílit imunitní systém chobotnice .
9

Přiložte příslušný ohřívač nádrže . Ačkoli octopodes vychutnat širokou škálu komfort , pokud jde o teplotu vody , což je ideální teplota 70 stupňů Fahrenheita ( 25 stupňů Celsuis ) by měla být zachována .
10

Ujistěte se, že chobotnice má spoustu skrývá skvrny v nádrži . Tyto prostory se ubytovat potřeby vašich chobotnice " vytvořit doupě . Výrobce jeskyně nebo potrubí také poskytuje úkryt pro svého domácího mazlíčka se zbavit stresu .
11

Používejte pravidelně akvarijní písek na podkladu . Jakékoliv písek se štěrkem nebo korálových kusů se důrazně nedoporučuje , protože tyto drsné předměty mohou poškodit octopode v měkké kůži .
Instalace vody a na kole
12

Vyberte reverzní osmózy deionizované vody ( se běžně označuje jako RO ) . Tato voda může být nalezený v obchodech mazlíčka , které prodávají mořské ryby , nebo v supermarketu . Destilovaná voda je takéživotaschopnou možností . Čisté vody volby , jako jsou tyto vyvarovat takových prvků, jako je chlór , dusičnany a fluoridy , které se běžně vyskytují ve vodě z kohoutku .
13

Smíchejte jednu polovinu šálku mořské soli ( nalezeno na mořské obchodech mazlíčka ) s 1 galon RO nebo destilovaná voda . Test vody sůl směs s hustoměru , aby zajistily , žeslanost je 1.026 specifická hmotnost ( SG ) . To jeideální úroveň slanosti pro octopodes v nastavení na útes slané vody .
14

Uspořádat live rock a položky výzdoby jste vypláchnuté s RO nebo destilované vody v substrátu . Přidat do slané vody , kterou jste vytvořili , dokud je nádrž plná . Zapněte si filtrů a ohřívačů , což zajišťuje , že vše funguje správně .
15

Spusťte cyklistický proces . To se týká růstu a vytváření úrovně bakterií, které se podílejí na cyklu dusíku v nádrži se slanou vodou a jsou nezbytné pro zdravé životní prostředí . Povolit celých tři měsíce projít před přidáním vaší chobotnice .
16

Monitor hladiny ve vaší cyklistické akvárium na denní bázi , přičemž zvláštní pozornost pH , amoniak ( NH3 ) a mědi .

Copyright © www.421948.com