Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Vačnatce savců

Vačnatci jsou savci, kteří rodí děti, které nejsou plně vyvinuté a nesou je mimo jejich těl - obvykle v sáčku - dokud se dostatečně zralý k odchodu . Dítě se obvykle váže k matčině bradavce , kde je krmena a živil v průběhu dětství . Oni se vyvinuli před asi 100 milióny roky během doby, kdy dinosauři potuloval zemi . Koala

koala je původem z Austrálie . Mnoho lidí věří, že tyto bytosti jsou medvědi , ale oni jsou ve skutečnosti vačnatci . Jsou to býložravci , a jedí listy eukalyptu, téměř výhradně . Koaly jsou noční savci , jíst v noci a spát tolik jako dvacet hodin denně .
Kangaroo
dítě klokan , který žije ve vaku jeho matky , se nazývájoey .

Kangaroo je další velmi dobře - známý vačnatec . Stejně jako koala , je původem z Austrálie . Jsou to býložravci , kteří jedí širokou škálu bylinné rostlinného materiálu , včetně trávy , listí a některé kořeny . Klokan dítě je známý jako Joey . Joey žije uvnitř vaku matčina pro přibližně osm měsíců.
Vačice
vačice jejediný vačnatec původem ze Severní Ameriky .

vačice jejediný vačnatec původem ze Severní Ameriky . Vyskytuje se hlavně ve východních Spojených státech , ale to je také občas nalezený v severních a západních státech . Vačice jsou noční tvorové, kteří obvykle trávíden spí v dutinách stromů nebo polen . Dětské vačice jsou velmi malé , když se narodí , a žijí uvnitř vaku své matky za přibližně dva měsíce .
Tasmánský ďábel
Tasmánský ďábel se nachází výhradně v Tasmánii .

Tasmánský ďábel jepopulární vačnatec zejména díky charakteru Looney Tunes známý jako " Taz ". Tento tvor žil v Austrálii , alepopulace byla vyhlazena dingos . Nyní ,Tasmánský ďábel žije pouze v Tasmánii . Jsou to noční , a bude jíst téměř cokoliv , hlavně mršiny . Děti žijí ve vaku matky na přibližně čtyři měsíce po porodu .
Wallaby
klokan jemalý druh klokana .

klokan je další australský rodák . Jedná se o druh klokana , ale je menší než většina klokaní plemen . Ty se pohybují od velikosti králíka na téměř šest stop dlouhé . Klokani jsou býložravci , a nyní stejnou stravu jako klokani .
Wombat
Wombats jsou ohrožený druh domácí v Austrálii a Tasmánii .

Wombat jemalý hlodavec , jako vačnatec domorodec do Austrálie a Tasmánie . Je to největší zvíře na světě , která dělá nory . Wombats jsou noční , a tráví většinu svého života sám . Jsou to býložravci , kteří jedí listy , trávy a kůry a kořeny stromů .
Sugar Glider

cukr kluzák jemalý vačnatec , který vypadá podobně jako létající veverka . Žijí v Austrálii , Tasmánii a okolních oblastech, jako je Nová Guinea . Cukr kluzák děti žijí v matčině vaku protrochu více než dva měsíce. Cukr kluzáky se v poslední době získal popularitu jako domestikovaných domácí zvířata , ale jsou agresivní a teritoriální . Oni také žijí nejlépe v párech , protože jsou sociální zvířata .
Další Vačnatci

další vačnatce druhy patří Bandicoot , na Bilby , na Quoll , Numbat a několik druhy, které jsou nyní věřil být zaniklý . Většina z těchto vačnatců jsou domácí v Austrálii a okolních oblastí .

Copyright © www.421948.com