Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Co funguje , jak se zbavit Skunk vůně ?

Kdyžskunk je strach , že spreje je olejovitá kapalina ze žláz pod ocasem . Sprej může cestovat až 10 stop a má štiplavý zápach, který může přetrvávat několik dní . Vzhledem k tomu, že jeolej se rychle vstřebává většina věcí, které přichází do styku s a je obtížné odstranit . Směs

Vytvořte řešení k odstranění skunk vůni smícháním 4 šálky peroxidu vodíku , 1/4 šálku jedlé sody a 2 čajové lžičky na mytí mýdlem . Přidejte směs do lázní pro odstranění pach z vlasů a kůže lidí a domácích zvířat . Druhá koupel může být požadováno, aby zcela odstranit zápach jako některé oleje může zpočátku být propuštěn do vody .
Jak to funguje

mýdlo může pomoci prolomit oleje propuštěné do skunka , stejně jako to dělá s vařením olej na nádobí . Peroxid vodíku pomáhá rozkládat chemické látky , které způsobují zápach na prvním místě . Není-li možné použít peroxid vodíku , nebo v případě, že roztok je používán na textilie , ocet může být substituován, jak to bude plnit stejný účel . Jedlá soda pomáhá neutralizovat existující zápach .
Tvrdé povrchy

pro tvrdé povrchy jako je beton , dlaždice nebo exteriéru vozu ,řešení je poměrně jednoduché . Smíchejte jeden díl bělidla na devět dílů vody , a pak jej nastříkejte nebo skládka je na povrchu . Opláchněte a opakujte podle potřeby . Bleach je vysoce toxická a měla odbourávat ropu , odstranění chemikálií a snížení zápachu . Bleach je však vysoce toxické a neměly by být použity k čištění člověka nebo zvířata , ani by nemělo být použit k čištění tkanin , pokud tyto látky jsou zcela bílé .
Tkaniny

U látek , jako jsou oděvy , v interiéru automobilu nebo koberec je nejlepší najmoutprofesionální . Nejlepší volbou pro oblečení ječistírna anejlepší volbou pro koberec neboauto jeprofesionální úklid . Pokud tyto volby nejsou žádoucí , zkuste čisticí roztok doporučený pro koupání , ale nahradit ocet peroxidu vodíku jako peroxid se bělit mnoho tkaniny . Ale protože látka je tak savý , může trvat mnoho myčky odstranit zápach .

Copyright © www.421948.com