Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Potraviny , jak přilákat jelena

Použití některé způsoby použití potravin k přilákání jelenů může být i nezákonné ve vašem stavu . Je nezákonné , aby návnada jelena pro lovecké účely se kukuřice , pelety , minerálů a solí v mnoha státech . Nicméně , pěstování krmné nebo potravinářské pozemky na jelena živí je legální . Než začnete pěstovat jídlo , měli byste otestovat půdu , aby zjistili, zda je třeba , aby se oplodněné dopředu . Připravte místo hloubení všechny skály , kořeny , kartáč a pařezy a hrabání na hladký seťového lůžka . Clover

Deer mají silnou zálibu v bavlnce . Existují dva různé druhy jetele , které mohou být zasazeny , aby se zvěř živiny : červený jetel a bílý jetel . Tyto druhy jetele jsou snadno pěstovat a obsahují vysoké hladiny proteinu. Jetel plazivý může růst až do pěti let od jednoho setí . Semena pro červené a bílé jetele není těžké najít .
Alfalfa

Alfalfa je další jelen oblíbený , ale to může být vysoké náklady na údržbu , která vyžaduje sledování pro weevils . Tito škůdci a jiný hmyz lze ovládat s organickými pesticidy . Alfalfa poroste nejlépe na úrodných , dobře odvodněné půdě . Půda musí mít pH 6,5 pro semena správně růst . Alfalfa by měly být vysazeny v období mezi srpnem a září s 15 až 25 liber semen na hektar . Semena mohou být zasazeny 1/4-palce hluboko do půdy .
Čekanka

Čekanka jevytrvalá bylina, která jelen si pasoucí se na . To mohou být vysazovány sám o sobě nebo v kombinaci s jinými bylinami . Čekanka poskytuje dostatek potravy pozemek krmiva pro jaro a léto . Jesucho - tolerantní rostliny s pomocí svého dlouhého kořene kohoutku . Krmivo čekanka je low- roste s silničních listy v zimě . Teplé jarní teploty vám pomůže vytvářet velké množství listů z koruny . Čekanka musí být zasazeny v poměru 5-7 libra na akr v hloubce 1/4-palce .
Rye , traviny

Žito trávy by neměla být zaměňována s žita . Rye jeobilných zrn a žitných trávy jsou cool- sezóna trav . Žito trávy jsou velmi bohaté na bílkoviny . Jsou to vysoce stravitelné , rostou rychle a mají dlouhou vegetační dobu . Žito trávy rostou nejlépe v úrodných půdách s pH 5,0 až 7,0 . Žito roste rychleji než luštěniny , takže jelen pasou silně na to, než se luštěniny rostou v průběhu jara .

Copyright © www.421948.com