Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak se staví dům pro Game Kuřata

Stavíme dům pro herní kuřat znamená chránit zvířata z jiných zvířat a sebe . Mývalové , tchoři , lasice a dokonce i psi nebo kočky , bude usilovat o kuřata -li toho schopna . Kuřata mají zvláštní schopnost zabíjet sami , pokud nemají dostatečné přístřeší . Budete se muset vybudovat silný a vybudovat chytrý , pokud chcete, aby vaše slepice přežít . Věci, které budete potřebovat Sims 3 rohové sloupky, 4 - foot - by- 4 - noha - by- 8 -noha
10 křížových šle , 2 - noha - by- 4 - noha - by- 8 -noha < br > 2 zárubně , 1 - foot - by- 4 - noha - o 8 -noha
2 rohlíky kuře drát , 60 palců - by- 150 - cm
2 kusy plechovou krytinu , 4 - noha - o - 8 - noha
1 role síťoviny nylon , 8 - noha - by- 50 -noha Praha 6 silných závěsy
Hook - a - eye zavírací
1 sáček betonu
Level nebo olovnice < br > Kladivo a hřebíky
Wire frézy
Phillips šroubovák
24 vrutů
viděl klipart sponek zbraň
Zobrazit další instrukce
Budování Coop
< br > 1

Určete velikost přístřeší , které budete potřebovat . Obecně platí, že každý dospělý kuřecí potřebuje asi čtyři metrů čtverečních prostoru . Materiály zde uvedené poskytne prostor pro 16 kuřat . Začněte tím, že kopat jeden stop hluboký příkop kolem coop oblasti . Vykopat čtyři nohy díru na každém rohu . Řez příspěvky 4 - foot - by- 4 - noha - by- 8 - noha v polovině . Dřez čtyři sloupky do rohů , nejlépe s použitím betonu . Dejte pátou 4 - foot - by- 4 -noha příspěvek do 4 - foot - by- 4 - stop hluboké díry v příkopu , kam chcete dveře , asi půl metru od jednoho z rohových sloupků .

2

osušte betonu a umožnit příspěvků usadit . Použijte úroveň nebo olovnici , aby se ujistil , že jsou v pravidelných výšce . Posílit příspěvky s 2 - noha - by- 4 - noha kusů , sbíjení je vodorovně v horní části sloupku a asi šest centimetrů od země . Použijte diagonální křížové vzpěry , pokudstruktura kolísá .
3

Rozviňtedrát a sešít ji ke sloupkům a rovnátka , takže mezeru , kde bude umístěndveře . Ujistěte se, že drát se rozprostírá od dna příkopu k horní části sloupku. Také se ujistěte, že je drát napnutý .
4

Řez 1 - foot - by- 4 -noha desku do sekcí vytvořit zárubně a dveře . Dveře by měly být asi půl metru od země . To je důležité zejména v oblastech, kde se sníh hromadí . Zajistěte dveře do jedné z rohových sloupků pomocí vrutů . Je důležité, aby sestoutest závěsy možné . Nasaďte západku hák - a - oko na druhou stranu dveří . Využijte otevřenou střechou na snímek tři nohy klacky do drátů , asi půl metru nad zemí na každém rohu k úkrytu .
5

sponek nylonové síťoviny přes horní části konstrukce . Nylon síť bude obvykle odradí jestřáby a další dravci z létání do kurníku a jíst kuřata . Umístěte plechovou krytinu na vrcholu toho . Připojte závěsy na obou stranách střechy , takže můžete odstranit střechu na teplých , slunečných dnů . Umožnit trochu překrývají ve středu , takže déšť a sníh nesestupuje na kuřata , a ujistěte se, žestřecha bude složit zpět viset po stranách družstva .


Copyright © www.421948.com