Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Scavenger Zvířata v poušti

V amerických pouštích , jako je Mojave a Sonoran , život je těžký a mnoho zvířat propadat dehydratace, tepla nebo predátorů . I když zvíře zemře predace , některé z jatečně upraveného těla může být zbude , a to je, když mrchožrouti nastěhování pouštích jsou domovem mnoha zvířat, která přežijí tím, úklidová z těchto orgánů. Coyotes

kojot, našel značně v celých Spojených státech , hodně z Kanady a Mexika , jemalý bratranec vlka . Měření až 4,4 ft nosu k ocasu a váží mezi 20 a 50 liber jsou dravci . Loví malé savce, ptáky a plazy , a někdy jelen , když v balení . Velká část stravy kojot je v pouštních oblastech pochází z větších zvířat, která se může uklízet . Samotářská zvířata jsou častěji uklízet , než ve smečce .
Ravens

havran se nachází podél celého západního pobřeží Ameriky , od Mexika po Aljašku . Je tovelký , černý pták asi 26 cm vysoký a váží až 2 kg. Havrani jsou plodní mrchožrouti a využít téměř jakéhokoliv zdroje dostupné potravy. Great Basin , Mojave a Sonoran pouště jsou všechny v dosahu na havraní . Tito ptáci nejsou jen mrchožrouti , ale jsou také adept na lov . Solitary havrani , aby se malé hlodavce a mořských ptáků , zatímcohejno spolupracuje zabít větší hru .
Turecko Vulture

Supi krouží jekultovní znamení blížící se smrt ve filmech , a to proto, že jemrchožrout pták . Krůtí sup se nachází ve většině Severní Ameriky , a je běžné, že v pouštní krajiny . Ptáci dosahují výšky až 32 cm a rozpětím křídel 6 stop . Použití čich ,sup cítí mrtvolu z dálky pryč a získává hodně z jeho jídla a vody z úklidu . Tento druh má dobře přizpůsobený trávicí systém a ledviny , které ji pomáhají vypořádat se s shnilé potraviny a šetřit vodou .
Golden Eagle

Golden Eagle je Severní Amerika je největší pták kořist , a to až do 15 kg a s rozpětím křídel více než 7 metrů. To se nachází podél celého západního pobřeží od severního Mexika na Aljašku . Tento pták je možné nalézt ve většině stanovišť , včetně lesů , horských oblastech a pouštích . Orli skalní jsou zdatní lovci , pomocí rychlé dive - bomb styl útoku chytit kořist , jako jsou svišti , králíky a dokonce i občas malých jelenů . To neznamená, že jsou nad úklidu ,orel se šťastně mít snadnou možnost krmení na kostru

.

Copyright © www.421948.com