Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jeřáb Fly Habitat

jeřáb fly ( Tipulidae ) jenejvětší v rodině pravých much . Jeřáb mouchy stanovišť se pohybuje od vodní na zemské , což znamená, z vody na zemi . Jeřáb fly má dlouhé tělo s dvěma prodlouženými křídly , a dlouhé , tenké nohy . Crane mouchy jsou často mylně identifikován jako komáři . Oni také údajně jíst komáry . Ani je pravda . Časový rámec

moucha jeřáb životní cyklus se skládá z krátkého vejce fázi , poměrně zdlouhavé larvální období krmení od prosince do ledna krátké pupal fázi, kdy odpočívá akrátký dospělé chovné období . Adult jeřáb letí se obvykle objeví v období od února do března . Adult jeřáb letí jen žít mezi 10 a 15 dní. Hlavními cíli dospělých jeřábových mouchy jsou páření a kladení vajíček . Muž jeřáb mouchy mají bezcílné letový plán , zatímco ženy jsou přímé a lineární .
Fakta

jeřáb létat larvy jsou detritus krmítka , znamenat, že oni jedí mrtvé nebo rozkládající organismy . Jak se rozkládají organické látky , které jedí , jsou hnojí půdu . Larvy lze nalézt v široké škále stanovišť
Význam

Carnegie Museum of Natural History je uvedena tato stanoviště jeřábu letí : . Čerstvou vodu v rychle tekoucí potoky , močály , pružiny , louky , prosakuje ( na místě , kde voda prosakuje ze země ) , stromové dutiny , růst řas a mechy na skalních stěnách v blízkosti vody , organického bahna a rozpadající se zeleninový troskami podél břehů potoků a rybníků . Oni mohou také být nalezený v hromadách rozložených listů , tlejícího dřeva a jednou za čas , v trávníku půdy a pastvin .
Funkce

jako dospělí , jeřáb mouchy jsou letargičtí letci . Vzhledem k tomu, jeřáb mouchy nejsou nejrychlejší letci , jsou snadnou kořistí pro predátory . Jeřáb mouchy lze často nalézt ve vlhkých a vlhkých lesů , nebo v blízkosti vody . Jsou to většinou na stejných místech , kde strávil své larvální období krmení . Crane mouchy jsou obvykle přítomny na jaře a na podzim .
Úvahy

Crane mouchy jsou většinou aktivní v nejchladnějších částech dne , většinou kolem západu slunce . Dospělí se živí nektarem květin , nebo jedí vůbec nic . Přirozené predátory jeřábu běhu jsou ptáci , některé hmyz , jako je střevlík , pavouků , žab a masožravých rostlin . Ačkoli dospělé jeřáb mouchy jsou neškodné , jsou často označovány jako škůdci .

Copyright © www.421948.com