Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Informace o Raccoons

mývalové jsou krásné stvoření volné přírodě , ale nesou onemocnění a může být velmi destruktivní . Některé mývalí dostane do města a může být destruktivní a hrozivé . Mývalové najít místa na spaní během dne nebo kolem domů . Poškození Schopnost mýval může být zničující pro majitele domů a ty, kteří tábor v divočině s mývalové v okolí. Popis

mýval lze identifikovat podle jeho prstenci ocas a banditů maskou . Raccoons jsou nahnědlou barvu s bílou tváří , černými skvrnami kolem každého oka a černý pruh probíhající od špičky nosu k horní části čela . Průměrná hmotnost mýval je asi 6 až 12 liber . pro ženy 10 až 15 kg. pro muže , ale když žijí kolem člověka , nebo v místních čtvrtích , kde je snadný přístup k potravinám , jejich váha může být až 50 liber . nebo více . Mývalové mohou být až 3 stop od nosu ke konci ocasu .
Dieta

Raccoons bude jíst cokoliv , které můžete najít . Ve městě , bude mývalí jíst sladké kukuřice a hrozny od zahrad . Ve volné přírodě se mývalí jíst raky , ryby, červy , zeleninu a ovoce , stejně jako bílé housenky , které jsou pohřbeny v půdě . Mývalové jsou mrchožrouti , které se dostanou do popelnic a košů najít jídlo . Táborníci jsou řekl, aby všechny potravinářské výrobky bezpečné v karavanu nebo auto tak, že mývalí nebude invazi do kempu vyhledávání pro jídlo, které voní .
Reprodukce
< br >

Raccoons může mít tolik jako pět mladých od časného jara do začátku léta . Období těhotenství pro mýval je 63 days.The mladý zůstanou s matkou až do odstavu na asi 2 měsíce starý . Někteří mladí zůstanou s matkou přes první zimu naučit lovit a najít jídlo , aby přežili .
Poškození

Raccoons bude napadat drůbežárny a zasadil pole v hledání potravy . Vzhledem k tomu, mýval strava je tak rozmanitá , nic není v bezpečí před jejich dosah . Negry budou jíst krmivo, které je vlevo venku na vnější kočka nebo pes , a je-lizvíře chrání jeho jídlo ,negr může být agresivní a útočit na pet dostat jídlo . Jeden mýval může vysypat popelnice a přetáhněte trosky celého při hodování o svých zjištěních .
Nemoci

Mývalové jsou jedním ze čtyř divokých zvířat v USA myšlenka nést virus vztekliny . Nicméně, existuje jen jeden zaznamenané úmrtí v důsledku napětí vztekliny neseného mýval , podle humánní společnosti Spojených států . Negry nesou škrkavky , které lidé mohou smlouvy prostřednictvím inhalace oblými vajec přes výkaly . Z tohoto důvodu se vyhněte oblasti, kde mývalové vyprázdnit , a nosit masku a rukavice , pokud máte uklízet po nich . Negry také mohou nést další onemocnění , jako jsou prašivina , psince , blechy , roztoči , klíšťata a vši .
Stanovištích

Raccoons najdete domy v pařezu nad zemí , nebo použít opuštěné podzemní domov kdysi obývané woodchucks . Budou žít v podkroví , komínů , bleskosvodů a pod domy v procházení prostoru. Některé mývalové bude spočívat v dlouhých trav, pokud mají pocit,oblast je zabezpečený a neobydlená jiných volně žijících zvířat a lidí . Coons bude spát během dne a přijít v noci na krmení , ale to není neobvyklé vidět mývalí během časných večerních hodinách , zatímcoslunce je ještě vzhůru .

Copyright © www.421948.com