Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> pet Lišky >> 

Jak se chovat domácí zvířata Fox

Lišky jsou krásné a složité , jak jsou mazaný a těžké chovat . Nicméně ,správný přístup , obětavost a některé znalosti mohou pomoci v úspěšném chovu domácího mazlíčka liška . Postupujte podle následujících kroků , aby zdvojnásobit radost a vzrušení života se svými přáteli lišky . Pokyny dovolená 1

Najít veterináře, který má zkušenosti s liškami , který vás provede procesem a pozorovat chování vašeho zvířete a zdraví . Veterinář , který zachází nebo chovaná v zájmovém lišku je ideální .
2

Vyberte si ochočit kmen lišky plemene , jako je například Tame Silver Fox . Počínaje off s zkrotit plemeno , které bylo podrobeno generace domestikace se výrazně zvýší vaše šance na úspěšné chovu domácího mazlíčka lišku .
3

Vyberte přátelské a ochočené mateřské lišky . Chování 2 rodičů budedocela dobrým ukazatelem chování jejich potomků . Takže , sledovat chování skupiny krotkých lišek a vyberte dvojici , která se zdá být přátelský k lišky a jiné druhy .
4

Zavázat se na spoustu péče o domácí mazlíčky . Lišky vyžadují dostatek prostoru , pozorností a opatrností . Tyto potřeby se násobí by měl být úspěšný chov .

Copyright © www.421948.com