Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Peter Wolfs >> 

O Vedení Vlk jako mazlíček

Pokud nejlepší přítel člověka se zdá být příliš krotké pro vás , a vy myslíte, že jste připraveni na pet vlk , vlk hybridní nebo vlčí pes , čtěte dál . Odhaduje se, že 300.000 wolf - psi žijí , slídění a vytí ve Spojených States.Many byly opuštěné , vyřazené nebo utraceno lidmi , kteří neměli podívat do skutečností, před tím, než skočil do vlčí jámy . Typy

Při zkoumání pet vlky , narazíte na pojmy " vlk hybridních " a " vlk - pes . " Termín " vlk hybrid " je technicky nesprávné , neboť psi byli oficiálně překlasifikována jako poddruh vlka v roce 1993 . Termín " vlk - pes " je dnes běžně používá k popisu psa s jakýmkoliv vlčí dědictví v posledních pěti generations.The nejběžnějších plemen na část " psem " vlka - psa jsou němečtí ovčáci , husky a Malamutes.The množství vlka ve vlčí pes je obvykle vyjádřen v procentech . Nejběžnější metoda pro stanovení tohoto procenta je sčítat " známé " procenta vlka v rodiče štěně a rozdělit celkem dvěma získat podíl vlka na štěně .
Historie < br >

Záměrné křížení vlků se psy začal v roce 1920 s Saarlooswolfhond . Doufat, že k vytvoření silnější a odolnější německého ovčáka , ten, který byl imunní proti psince , holandský chovatel Leendert Saarloosův křížení mužské německého ovčáka s ženskou euroasijského vlka . I když se mu nepodařilo zbavit své psy z psince , Saarloos dělal vytvořit silný , inteligentní a rezervované plemeno, které , stejně jako vlci , štěká málo a přichází " do období " pouze jednou za rok . Dnes ,čistokrevný Saarlooswolfhond může stát až 2000 dolarů .

Vlastnosti

Vlci obvykle váží mezi 80 a 100 liber. Wolfdogs mají tendenci být vyšší a těžší než vlci nebo psi jejich původu . Tato tendence se nazývá " hybridní ráznost . " Vlci potřebují prostor toulat . Přírodní území vlk se pohybuje v rozpětí 50 až 150 miles.Wolves čtverečních jsou velmi sociální , a je lepší mít alespoň dva místo jednoho osamělé wolf.Wolves potřebují maso . Naplánujte krmení vlka 2-5libry . čerstvého masa každý den . Oni také ocení zvykal na kostech , kůži a fur.When vybudování uzavřeného prostoru pro vlka , měli ploty být alespoň 6 stop vysoká s převisem v horní a vnitřní sukně pohřben v podzemí , aby se zabránilo tunneling.Wolves může žít 15 let . Mít vlka jako domácího mazlíčka jedlouhodobý závazek .
Mylné

Zatímco většina zločinců pravděpodobně nebude chtít zkříží cestu s vlkem , vlky a high - procento vlčí psi nedělají dobré hlídací psi . Jsou to plachá , kůra zřídka a neměly by se počítat s tím vás ochrání před nebo vás upozorní na danger.Wolves neštěkají moc , ale to vytí , a ne jen jednou za měsíc v úplňku . Vlci vyjí můžete kdykoli během dne nebo v noci . V závislosti na povětrnostních podmínkách , které vytí může být slyšet až 10 mil away.Wolves se vztahují na psy a vypadajíhodně podobně jako psi , ale nejsou psi . Nemají touhu psa potěšit lidi . Nemají dům vlak snadno - nebo vůbec . Jejich kořist instinkt je silnější . Jejich čelisti tlak je dvakrát větší než německého ovčáka .
Varování

Pokud jste vážně uvažuje o pořízení vlka nebo vlka - psa jako domácího mazlíčka , obraťte se na místní ovládání zvíře agentura nyní . Mnohé státy vyžadují zvláštní povolení , stanovit omezení nebo jednoduše zakázat chov vlků jako pets.Make jisti, že budete mít možnost získat lékařskou péči pro vašeho domácího mazlíčka vlka . Mnozí veterináři nejsou ochotni nebo schopni léčit wolves.A vlka nebo vlk - pes by nikdy neměla být ponechána sama s malým dítětem . Vysoké zvuky a prudké pohyby - typicky dětsky chování - spustí vlčí kořist instinkt

.

Copyright © www.421948.com