Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Chov hospodářských zvířat >> 

Jak se k nám Skot na Rebreed

Jak dobytek rebreed brzy po porodu jenutné funkce pro získání plné hodnoty z krávy . Období těhotenství kráva je 285 dnů , což ponechává 80 dnů pro rebreeding když bude mít další mláděnásledující rok . Vnitřní reprodukční orgány kráva vyžadují absolutní minimum 35 dnů a obvykle 45-50 den na sebe opravit po porodu . Kráva nepřijde do tepla během tohoto období oprav varhany . To ponechává 30-45 den pro ni rebreed . Dobré řízení dobytek je vyžadováno pro ženy na rebreed v tomto krátkém časovém období . Věci, které budete potřebovat klipart stáda zdravotní plán
Hovězí dobytek tělo stav bodování průvodce
krmiv, které obsahují 10 % bílkovin a 65 % energie, klipart Mineral mix
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Vypracovat zdravotní plán dobytek , s pomocí veterináře , který udržuje vaše zdraví zvířat a chránit před nemocemi . Tyto zdravotní plány obvykle zahrnují opatření biologické bezpečnosti , očkování , testy , zkoušky a kontroly parazita . Biologická bezpečnost je izolování hospodářských zvířat od zvířat mimo ranč , který může nést onemocnění .
2

Give býci roční chov správnost fungování zkoušky před uvedením je s kravami . Tato zkouška ukáže , zda jsou stále plodné a schopen dělat svou práci . Nahmatat krav 60 dnů uzavření období rozmnožování k určení, zda jsou těhotné a jejich reprodukční ústrojí je zdravá . Vyřazených krav , které nejsou těhotné .
3

Spravujte své nutriční program, zvířat tak, že krávy mají tělesný stav skóre 4 nebo 5, během období rozmnožování . Čtyři jehraniční stav tělesné kondice , ale žebra zvířete a hip kosti nejsou zobrazeny . Na tělo stavu skóre 5 ,kráva vypadá úhledný a tam je malé množství tuku na každé straně zadního hlavy . Získat hovězího dobytka tělesné kondice bodování průvodce od nejbližšího zvířecího vědy škole nebo kraje zemědělské prodloužení agentury .
4

poskytnout krav stravu obsahující 10 procent bílkovin a 65 procent energie , když jsou s býky . Tyto živiny jsou získány z zelené pastviny , kvalitní seno , doplnění nebo kombinace těchto kanálů . Krávy , během tohoto období , pravděpodobně máte dva -měsíc- staré telata a oni právě vyvrcholila v produkci mléka . Během této doby je nutné správné výživy pro ně rebreed .
5

Feed zdarma - výběr minerálních látek, doporučenou pro Vaše oblast okresní zemědělské agenta rozšíření . Regulovat příjem minerálů , takže každé zvíře dostane svou požadovanou částku . Příjem Control přidáním soli nebo melasy na minerální směsi .

Copyright © www.421948.com