Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Farm Animals zdraví >> 

Jak pečovat o Silkie Kuřata

Silkie bantams jsoumalé a nádherné plemeno kuře . Vzhledem k nedostatku barbicels , které normálně drží pírko společně ,silkie má měkké peří , které se podobají hedvábnou srst . Nejlépe známý pro své jedinečné a krásné osrstění ,silkie kuře je také ceněn pro svou jemnou povahu. Péče osilkie kuře je podobná jako u jiných kuřat , ačkoli jejich maličká velikost a neschopnost létat vyžadují zvláštní pozornost , aby krmení a ukrývat je . Věci, které budete potřebovat
vrstvy rozpadat kuře feedMash ingredientsGrit nebo drť feedChicken coop Pine shavingsDiatomaceous earthAvian hubení škůdců sprej
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Feed vaše Silkie kuřata vrstva rozpadá . Často pelety jsou příliš velké pro Silkies k jídlu . Můžete krmit zápary vyrobené z otrub , strouhané jablko a mrkev smíchané s masem jídlo a trochou rostlinného oleje jednou nebo dvakráttýdně . Vyhodil zbytky od stolu , jako jsou zelenina a chléb pro své slepice.
2

Poskytněte svým Silkie slepice s drti v jejich družstva , pokud jsou zřídka ve volném výběhu . Můžete sbírat malé , hranaté kameny na štěrk , nebo si můžete koupit zrna krmivo z obchodu krmiva .
3

poskytovat bezpečné , dravec - důkaz coop pro vaše Silkie bantams s alespoň 3. čtverečních stop na kuře . Zahrnout roosting dům s úkrytů ne vyšší než 3 stop od země .
4

vyčistit Silkie v kurníku alespoň jednou za měsíc , za použití čerstvé borové hobliny na podlahu . Posypeme křemeliny všude , s výjimkou kolem jídla a vody , kontrolovat blechy , vši a roztoče .
5

Zkontrolujte Silkie kuřata každý týden pro roztoče a vši . Pokud si všimnete škůdce na vaše kuřata , použijte ptačí kontroly škůdců sprej na kuřata . Spray opět za týden . Podle Deb Steinburg z Fawkes ' Feather Silkies , "nejlepší prevencí pro roztoče je , aby se vaše ptáky v čistém prostředí a kontrolovat jejich často . "
6

Zajistit pitnou vodu pro vaše Silkie kuřat , a vycídit na misku na vodu každý týden . Udržet jejich zásobování vodou svěží a snadno dostupné je jedním z nejdůležitějších aspektů kuřecí péče , protože kuřata mohou snadno dostat dehydrataci .

Copyright © www.421948.com