Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Týkající se hospodářských zvířat >> 

Jak na svíčku zjistit, zdaslepičí vejce je oplodněno

Účelem prosvícením vajíčka je , aby se ujistil , že jeembryo uvnitř . Svíčka vejce po sedmi dnech se označují dárky z embrya . V současné době lidé používají " vejce candlers " nebo světlé baterky, spíše než skutečnou svíčku . Hlavním důvodem bytí je, že pomocí svíčku můžete vařit vejce , pokud je držen příliš blízko, příliš dlouho . Prosvícením vajíčka je jednodušší, než si myslíte , stačí vědět, co hledáte . Věci, které budete potřebovat klipart jasný záblesk světla
inkubátor
Tmavá místnost
měkký hadřík
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Počkejte, dokud byli vejce v inkubátoru po dobu jednoho týdne . Umyjte si ruce . Vyjměte vajíčko z inkubátoru opatrně . Umístěte ji na měkkou utěrkou . Umístěte baterku přes větší část vajíčka .
2

Otočte vejce získat dobrý výhled . Podívejte se na rozšířené žilky nebo embrya k označení , ževajíčko bylo oplodněno . Podívejte se na malý temný mrak na vejce - to jeembryo . Podívejte se na krevní kruh kolem jha , aby naznačují, žeembryo zemřel .
3

Opakujte stejný postup pro každého vejce v inkubátoru . Zlikvidujte uhynulé nebo neplodným vejce .
4

Recandle vejce po dvou týdnech . Podívejte se , zda dvě třetiny vejce je pokryta . To znamená, žeembryo se vyvíjí do kuřátko . Zkontrolujte, zda každý z vajec v inkubátoru , aby se ujistil všechny z nich byly vyvinuty . Podívejte se na zkažených vejcích . Špatná vejce bude vypadat stejně jako tomu bylo po sedmi dnech , nebo máte krevní kruh kolem jha .

Copyright © www.421948.com