Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Týkající se hospodářských zvířat >> 

Jaké jsou Black Angus Krávy

? Black Angus krávy pocházející z skotský Aberdeen Angus hovězí dobytek plemene . No mramorovaný , Black Angus hovězí vyžaduje trochu oříznutí zachovat jeho strukturu . Historie

Podle Oklahoma State University , George Grant představil tento skot plemene do Ameriky , když se dováží čtyři Black Angus býků ze Skotska do Kansasu v roce 1873 .
Funkce < br >

Black Angus býci nemají rohy hlavy a obě pohlaví mají lesklé černé kabáty . Podle Americké asociace Angus , ženy dobytek mají neobvykle silný mateřský pud .
Používá

Američané cena Black Angus krávy na hovězí maso a mléko výroby . Tento dobytek chovat také podílel na křížení projektů, aby se snížilo riziko obtížného porodu a předat na respondenta nebo bezrohých znak .
Kousky masa

Podle amerického Angus Sdružení , steaky skládat třicet procent maloobchodních řezů odebraných z poražených Black Angus krávy . Obě restaurace a fast food řetězce slouží hamburgery , které používají Black Angus mleté ​​hovězí maso .
Geografie

než 300.000 Black Angus dobytek byly registrovány ve Spojených státech v roce 2008 . Montana, Nebraska a Texas domunejvětší počet Black Angus dobytku .

Copyright © www.421948.com