Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Ferret Asociace

Fretky byly domácké , protože alespoň 350 př. nl Aristoteles psal o domestikovaných fretek , Podle webové stránky World Ferret unie . Dnes , fretky jsou populární pet s organizací zaměřených na jejich bezpečnost a blaho . Fretky sdružení působí po celém světě , poskytuje členům přístup k novinkám a informacím, jež pomáhají s péčí o jejich neobvyklého domácího mazlíčka . Většina sdružení účtovat malý poplatek za členství a mají různé výhody členství . Mezinárodní

World Ferret unie jemezinárodní asociace fretka se sídlem v Nizozemsku . Jejím hlavním cílem je šířit informace o fretkách vzdělávat jak na širokou veřejnost a fretka majitele . Členové obdrží čtvrtletní zpravodaj . Na webových stránkách Světové Ferret Unie nabízí možnost členství pro obyvatele USA .
Národní

American Ferret Association začala v roce 1987 s malou skupinou vlastníků fretky . Dnes je tojen národní asociace fretky v USA se sídlem v Marylandu ,AFA se snaží chránit fretky by pořádání seminářů , poskytování vzdělávacích materiálů a pomoc při dalším vzdělávání pro veterináře . AFA rovněž sankce fretka show a je účinný proti anti-legislativa fretky . Výhody členství zahrnuje čtvrtletní zpravodaj , stejně jako slevy na fretky produktů a spotřebního materiálu .Státní

většině států , které umožňují vystopovat vlastnictví mají státní sdružení fretka . Státní asociace fretky obvykle poskytují zpravodaje a vzdělávací materiály pro jejich členy . Různé státy mají různé zákony týkající se fretek , a státní sdružení pomáhají fretky majitelé pochopili, co je přípustné v jejich locale . Mnoho státních asociace fretky nabízejí slevy na fretky produktů a spotřebního materiálu . Státní asociace fretky často hostit fretka show . Některé z nich, jako například The Heart of Ohio Ferret Association a záchraně , poskytují fretka záchranné a služby přijetí .
Místní

Místní fretky sdružení jsou obvykle malé , s členstvím složený z fretka majitele z jednoho města nebo kraje . Tyto malé sdružení se soustředit na výchovu nových majitelů fretka a najít domovy pro fretky . Členové místních fretky sdružení mohou najít pomoc s vyhledáním veterinární služby , a výměnu zpráv a informací o fretkách . Místní fretky sdružení nabízejí příležitost pro majitele fretky setkat se s ostatními vlastníky fretka v jejich okolí .

Copyright © www.421948.com