Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Jak se dům vycvičit Ferret

Podle Vancouver BC Ferret Informace Rescue and Důvěra společnost ( FIRST ) ,fretka jetřetí nejčastěji chovaných Uncaged domácí v Severní Americe po psy a kočky . Fretky jsou ceněné pro svou divokou temperament , zvědavost a šťastný osobnosti . Průměrná délka života fretky je v rozmezí 8 až 10 let. Jsou to velmi inteligentní a čisté zvířat , kteří rádi vybrat konkrétní rohový prostor použít jako latríny , což z nich dělá poměrně snadno housebreak . Fretka je také velmi předvídatelný , pokud jde o koupelna návyky . Budou normálně ulevit pouze po spánku . Věci, které budete potřebovat
fretky kleci
Rohové vrhu pánve
Noviny
Zobrazit další instrukce
1 Fretky jsoutřetí nejčastější housepet v Severní Americe .

Zamkněte fretky v kleci během noci . Fretky spát mezi 18 až 20hodin denně . Ihned po probuzení , budefretka eliminovat . Fretka bude vždy dělat svou činnost v koutě , protožekoutek nabízí ochranu před predátory na zranitelné době . Umístěte rohový ve tvaru vrh pánev do klece rohufretka rád používá . Rohová klec vrh pánve lze zakoupit ve většině obchodů s pet dodávky . Linka na vrh pánev s složené noviny . Fretka nemá kopat jako kočka při použití bedničky , tak to bude prostě dělat svou činnost v horní části listu .
2

Podívejte se na fretku úzce a čekat na to, k odstranění do vrhu posun v jeho kleci . Nabídka fretka chválu , když se to stane, pak otevřete dveře a nechte fretku volný přístup do jedné místnosti v domě . Většina fretek stráví hodinu nebo více hrát a jíst .
3

Podívejte se na fretku v případě, že by mělo zamířit na rohu domu odstranit . Vidíte-lifretka zálohování do rohu domu , okamžitě chytit vrh pánev z klece a umístěte jej do rohu profretky k použití . Pokudfretka používá vrh pánev , nabídnout to chválit .
4

Umístěte fretku zpět do své klece , když to roste unavený a zavřete dvířka . Opakujtecelý proces vysvětlil v krocích 1 až 3 znovu a znovu , dokud se fretka má představu o tom, co se očekává od něj . Jakmile zjistíte, které rohy domufretka ráda použít jako bedničky , udržovat pánev v tomto koutě neustále pro fretky použít . Nechte fretku do ostatních místností v domě jeden po druhém a opakujte rohový vloupání v každém pokoji . Jakmilefretka se vrací pouze na tu rohu domu nebo jeho klece odstranit , to je dům vyškoleni .

To není neobvyklé, že se na místo rohového vrh pánev ve všech hlavních místnostech fretky návštěvy v domě , protože většina fretek bude používat roh , co pokoj to je lepší, než cestovat po celém domě použít vrh pánev .

Copyright © www.421948.com