Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Horse Grooming >> 

Jak si vyrobit Glitter Hoof Polish

Ať už jedete za výstavním kruhu nebo jen na koni v okolí farmy , bude třpytky kopyto polština dostat váš kůň všiml . Lesk kopyta jedůležitou součástí péče o koně , protože těsnění kopyta a zabraňuje vysušení a popraskání . Glitter kopyto polština je jednoduché udělat a zanechává nezapomenutelný dojem . Věci, které budete potřebovat
hadřík klipart Hoof nehty
Glitter
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Otřete kopyta vašeho koně vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty z kopyt . Měli byste vybrat a vyčistit kopyta vašeho koně po každé jízdě . Koně, kteří deska v boxech by měly mít jejich kopyta vyčistit a vybral denní zda jezdíte , nebo ne .
2

Nalijte kosmetické třpytky do lahví jasné , high - lesk kopyta lesk . Ujistěte se, že používáte dostatek třpytky , takže to bude zobrazovat na koňských kopyt . Kosmetické třpytky přichází v téměř každé představitelné barvy , takže vybrat jakoukoli barvu , která apeluje na vás .
3

Malování třpytky lesk na kopyta vašeho koně . Nechtepolština důkladně zaschnout , poté naneste druhou vrstvu . Dejte podruhé kabát zaschnout .
4

Seal lesk na kopyta vašeho koně tím, že aplikuje nátěr prostý , high - lesk kopyta nehty během posledního srsti lesk na nehty . Počkejte vykonávat své koně až do posledních suchá vrstva nanesené barvy .
5

Sledujte všechny ooh ah a přes svého koně nového stylu a nyní obdiv .

Copyright © www.421948.com