Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Jízda na zdraví >> 

Jak léčit Popraskané Horse Heel

I s každým unce prevence je to možné,kůň vyvíjí popraskané paty nebo mastné podpatky ve vlhkém počasí. Popraskané paty způsobuje zánět a bolest , dělat to obtížný prokoně chodit . Jedním z hlavním faktorem přispívajícím ke kondenzaci vlhkosti následuje extrémním teplotám . Vzhledem k tomu,kůň není navržen tak, aby se zastavil na 24 hodin denně , držet nohy zcela suchá , je nemožné . Nicméně , existují metody , které vám pomohou koňské popraskané paty hojí rychleji . Pokyny dovolená 1

Přesuňte svého koně do oblasti, která poskytuje suchou půdu pod nohama . Stání neboparkoviště závodních strojů bez vlhkosti funguje dobře . Vedení v suchu , je to nejtěžší , protožekůň močí a rozlití vody při pití z vědra . Vyčistěte stánku několikrátdenně a poskytuje čisté hobliny .
2

namočte koně popraskané paty v roztoku vody a soli odstranit strupy . Přidejte šálek soli na dva litry teplé vody a nechtekoně kopyto namočit asi pět minut , nebo dokud se strupy změknou .
3

Vyjměte kopyto z vody a osušte s čistým ručníkem . Použijte měkký kartáček k odstranění strupy na patě
4

Použít antiseptický mast - . Vyvinutý pro popraskané paty koně - na popraskané paty , aby se zabránilo bakterií zadáním . Vazelína také funguje dobře chránit oblast před další trhliny .
5

Nechtepopraskané paty čas léčit tím, že drží své koně v suchém boxu nebo výběhu . Nechte jej vykonávat v průběhu dne porosa je suchý . Opakujte proces čištění na pár dnů , dokud tvůj kůň nevykazuje citlivost v oblasti paty .

Copyright © www.421948.com