Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Jízda na zahradu >> 

Jak zjistit kvalitu v západní Saddle

Ať už jstebarel závodník ,Reiner ,Roper , nebo jenradost jezdec , budete potřebovat kvalitní western sedlo pro sebe a své koně . Dobře udělaný western sedlo je velmi důležité pro vaši bezpečnost a že váš kůň . Sedlo , které je vyrobeno s mizernou kvalitou materiálů nebo špatné provedení může selhat v nejhorším možném okamžiku , že vás a vaše koně v ohrožení . Kvalita western sedlo může stát více zpočátku , ale to může trvat desítky let , což jevětší vyjednávat v dlouhodobém horizontu . Pokyny dovolená 1

Zkontrolujte sedlo pro známka tvůrce . Značkové sedla jsou obecně vyšší kvalitu a lepší zpracování než ty no- name . Umístění ochranné známky tvůrce liší od sedlářství na sedlář , ale to je obvykle umístěna na blatníku , těsně nad třmenu za přední vlnách , nebo jen za roh sedla .

Sedlo je starý a značka tvůrce je obrobený do kůže byste mohli potřebovat lupu si ho přečíst . Podívejte se značkou tvůrce pečlivě , protože některé značky vypadají podobně .
2

Výzkum pověst sedle tvůrce co nejdůkladněji . Promluvte si s ostatními majiteli koní o svých zkušenostech s touto značkou . Přejít do režimu online a získávat názory od ostatních, kteří dělají stejný typ koni děláte . Například , pokud máte v plánu ukázat v reiningu akcí , podívejte se na rady od ostatních reiningu nadšence . Pokud máte v úmyslu ukázat, western pleasure , mluvit nahoru konkurentů v případě, na výstavách se zúčastnit . Klasické značek jako TexTan , Circle Y , Billy Cook a Billy Royal jsou dobře známé pro jejich kvalitní zpracování a jejich trvanlivost , ale i další značky mají vynikající pověst v určitých částech světa koní .
3

Zkontrolujte kvalitu kůže opatrně . Všimněte si, jak měkké a poddajnékůže je , zejména na blatnících a kolem třmenů . Je-likůže nad třmenech není měkký a poddajnýsedlo bude nepříjemné jezdit . Stírací malou plochu na sedle s nehtem posoudit kvalitu barviva a opalovací proces . Barva by neměla loupat , když ji poškrábat .
4

Otočte sedlo znovu a zkoumat kvalitu fleecovou podšívkou . Fleecová podšívka by měla být hustá a měkká , bez jakýchkoli trhlin nebo skvrn . Pokudsedlo je zvuk jinak , můžete mítz ovčí kůže podšívka nahrazena , ale to může stát několik set dolarů za dobrou práci .
5

Vyberte si sedlo a poznamenejte si jeho váhu . Sedlo by mělo cítit podstatný a pevný ve svých rukou . Uchopte strany sedla a vytáhněte je tak těžké, jak si můžete zkontrolovat stav stromu . Je-listrom je v dobrém stavu , měli byste cítit žádný pohyb nebo posun uvnitř sedla. Dobrý strom je kritická , takže nikdy koupit sedlo , jehož strom se zdá být poškozen , pokud se můžete dostat za velmi dobrou cenu . Strom může být nahrazen , ale to může být drahé , aby si to udělat správně , a to může být obtížné najít sedlo výrobce se schopností nahradit zlomený strom .

Copyright © www.421948.com