Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Jízda na zahradu >> 

Jak se staví montážní blok

Montážní bloky umožnit mladým a kratší jezdce na koně na vlastní pěst , aniž by někdo dát jim nohu . Montážní bloky také poskytují stabilitu v urychlení dosáhnout třmen z pevné struktury . Starší jezdci a jezdci s kolenem a poranění kotníku těžit z tohoto montážního systému tak, aby se nemohla poranit . Standardní velikost dvoustupňový montážní blok je 24 cm hluboký , 16 1/2 cm vysoký a 15 cm široký . Věci, které budete potřebovat
Měřicí páska
značení tužka Stránka 4 -by - 4 - noha překližky , tloušťka ¾ palce
Jigsaw
lepidlo na dřevo
č. 8 pozinkovaná nehty
Hammer
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Opatření 24 palců od jednoho rohu z překližky , s použitím měřicího pásku , a označte jej s označením tužkou . Změřte 24 palců od sousedního rohu a označte dřeva . Nakreslit čáru dolů do středu překližky spojující dvě značky tak, že se vytvoří dva kusy 2 stop široká a 4 metry. Snížit překližky s puzzle , po osu , zatímco nosí brýle
2

opatření , značka a snížit tyto kusy na jedné ze dvou kusů playwood - . Jeden 15 - by- 12 - palcový kus , jeden 15 - o - 13 1/2-palec kus a dva 15 - podle - 8 ¼ - palcové kusy . Proveďte řezy s puzzle . Nastavení těchto stranou .
3

opatření , značka a vystřihnout tři další kousky z druhé 2 -by - 4 - noha kus překližky . Cut jeden 15 -by - 12 -palcový kus a dejte stranou . Proveďte dvě strany montážního bloku značení a řezání kus, který je 16 a půl palce široký a 39 ¾ palce dlouhé . Měří 24 palců v celé spodní části z levé strany a označte kus se svislou čárou 12 palců dlouhý . Měří 12 palců vodorovně zpět doleva a ochrannou známkou s dobrým linky . Změřte 8 ¼ palce kolmo k horní části dílu a označte jej . Řez podél linií s skládačka tvoří dva identické kusy na levé a pravé straně montážního bloku .
4

Položte obě strany na zem a držet jeden z 12 15 - by- - palcové kusy na obou stranách vzadu . Lepidlo dohromady s lepidlo na dřevo a nehty je spolu s kladivem a č. 8 pozinkovanými hřebíky . Umístěte druhý 15 -by - 12 - palcový kus na horní straně horní schod na běhounu . Lepidla a nehtů na místě . Umístěte 15 - by- 8 ¼ palce kousek pod horní schod . Připojte se lepidlem a nehty . Připojte 15 - o - 13 ½ - palcový kus byt na vrcholu po stranách na spodní části schodišťových stupňů . Připojte poslední 15 - by- 8 1/4-palce kousek pod schodu .

Copyright © www.421948.com