Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Koně jako domácí mazlíčky >> 

Jaké je správné Living Quarters pro koně

?Udržovaný kůň je šťastný kůň , ale budoucí majitelé koní musí nejprve pochopit prostor a životní podmínky koní potřebovat . Chcete-li zajistit správné obydlí , váš kůň bude potřebovat přístup k vnějším prostoru pro pastvu , stejně jako typ přístupné chráněné budovy pro bezpečnost a bydlení . Za ideálních životních podmínek , bude váš kůň žít dlouhý a zdravý život ve vaší péči . Stánky

Stánky , někdy odkazoval se na jako krabice , jsou velké uzavřené prostory uvnitř stodoly , kdekůň může spát , jíst a odpočívat během noci nebo za nepříznivého počasí . Typické stánky jsounohy box 12 - by- 12 s vysokými stranami , a často mají železné tyče oddělujte sousední koně od štěkat na sebe . Pro návrh kůň , může být nutné přizpůsobit jeho větší velikostvětší box , i tak velké, jako 16 -by - 16ft . U menších poníků , může8 -by - 8 - foot box stall být dostatečně velký , aby poskytují dostatek prostoru a pohodlí .
Stodoly

stodoly , někdy volal stáje , se objevují ve všech tvarů a velikostí , a žádné dvě stodoly jsou přesně stejné . U koní , by stodoly poskytovat nejen skladování potravin a místo zavěsit sedla , uzdy a ohlávky , ale také místo, kde lze koně propuštěn do stánků přes noc , nebo v tísni nebo za nepříznivého počasí . Počet koní ve stáji by měla záviset na počtu stánků k dispozici. Přeplněnost stodol může býtnebezpečné pro koně a člověka , a může také způsobit špatné životní podmínky pro zvířata .

Pastviny

Zelené pastviny nejsou luxus , alenutnost v koně světě . Pastviny poskytují koně s prostředky získat cvičení , stýkat se s ostatními koňmi a získala většinu denního krmivakůň potřebuje . Pastviny , které jsou velké a může ubytovat dva nebo více koní najednou jsouoptimální volbou, protože koně mohou jíst hodně trávy při uvolnění venku celé hodiny . V ideálním případě by váš kůň by měl mít více než tři hodiny pastviny časudenně , jak zůstat fit a zdravá, aještě trávakůň spotřebuje , tím méně seno vlákniny budete muset krmit .
přístřešky

Návěsy , nebo run- v útulcích , obvykle jsou tři - sided budovy s střechou na vrcholu, který poskytuje přístřeší na koně , když chytil v nepříznivém počasí . Na rozdíl od stánků ,běh - v bouda by měla být dlouhá a dostatečně široká pro všechny koně pohodlně , které jsou na pastvině . Ve velmi rozsáhlých pastvinách , dva nebo tři přístřešky by mohl být postaven na různých místech , takže koně mají rychlý přístup k přístřeší , kdyžbouře . Někteří majitelé koní se dokonce používá běh - v útulcích místo stodoly s určitým úspěchem , a jednoduše přidat Závěsné kbelíky uvnitř přístřešku pro krmení obilí .

Copyright © www.421948.com