Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Týkající se koní >> 

Jak používat Half Breed Cinch Popruh

Přední a zadní Podbřišníky jsou rozhodující pro zajištění západní sedlo na koně . Nicméně , Podbřišníky jsou účinné pouze v případě, že popruhy upevňovací a utahovací je do sedla jsou v dobrém stavu . Obecně platí , popruhy tzv. off - sochory , half - breed sochory nebo half- breed Podbřišníky se používají k zajištění přední cinch pevně a bezpečně do sedla . Tyto pásky mohou být vyrobeny z různých materiálů , včetně nylonu a Latigo . Pokyny dovolená 1

Nastavte sedlo podložku nebo deku na koně zpět asi tři nebo čtyři palce před kohoutkem .
2

Posuňte sedlo podložku nebo deku zpátky pár centimetrů , aby vlasy hladké .
3

Nastavte sedlo na vrcholu sedlové podložky nebo přikrývky , takže asi tři palce zobrazující v přední části sedla . Podložky a deky často přesouvá s pohybem a toto uspořádání umožňuje to aniž by bylo třeba připínáček přesmyk .
4

Zbourání obvod z celého sedla .
5

Ujistěte se, že sedlová podložka nebo přikrývka je o rovný a hladký na off , nebo pravé boční . Na pravé straně koně se označuje jako " off" straně , nebo " špatné" straně , protože to nenítradičně správné straně pro montáž nebo demontáž koně . Nicméně, moderní koně trenéři kladou důraz na význam výcviku koně musí být namontován a sesedl z obou stran pro svou vlastní bezpečnost a bezpečnost svých jezdců .
6

Zpět na přivrácené straně koně . V blízkosti , nebo na levé straně , koně je tradičněstranou , z níž jezdec úchyty a odpojí . V blízkosti strana je nejčastějiprvní strana přiblížil pro úpravu , stříhání nebo koupání astrana stála na pro haltering , sedlat , s notnou dávkou nevole , vedení , montáž a demontáž koně .
7

Dosah pod jízda na cinch , ujistěte se, že udržet byt a rovně přes koně břicha .
8

Zasuňte konec cinch popruh přes lanoví na sedle , posunutím směrem dolů ke koni . Termín " lanoví " se týká toho, jak sehračka popruh připevní k sedlu , jako je například D kruhu , mezikruží nebo ploché desky .
9

vytáhněte CINCH popruh zcela skrz lanoví na sedle
10

Opakujte tento pohyb opakování , v závislosti na délce Cinch popruhu , takže stačí k vytvoření těsného uzel .
11 < ​​p , stejně jako kroužek na cinch . > Loopcinch popruh přes sedlo kruhu , přes sebe a zpět do kruhu vstoupit do svazku manželského .
12

Vezmi prověšení zbývající do cinch popruh postupně tahem , počínaje nejvnitřnějším smyčky , utáhněte a zajistěte sedlo .

Copyright © www.421948.com