Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak řídit koně bez uzdy , pomocí kolena Only

Myšlenka na koni bez uzdy děsí mnoho majitelů koní . Většina koní jsou vyškoleni reagovat na podněty dané mírným tlakem na otěže a nevědí, jak reagovat , když zeptal se pohybovat pouze pomocí tlaku nohy . Školení koně poslouchat nohy podněty a reagovat na kolena tlaku je nezbytná pro bezpečnou uzda - méně jízdu . Věci, které budete potřebovat
Halter
Lead lana
Round pero
zachází
Sedlo
Uzdečka
Zobrazit další instrukce dovolená 1

chytit koně na ohlávce a olova lano a jít ho do kulatého pera . Ohlávka a vedou umožňují ovládat a řídit koně , zatímcokolem pero udržuje koně obsažené v malém prostoru , pokud si to utéct .
2

učit koně ustoupit tlaku proti bokům . Postavte se na levé straně koně a pevně zatlačte na jeho hrudní koš , hned za rameno . Otočit hlavu doprava , zatímco tlačí proti němu povzbudit jej, aby krok pryč od tlaku . Jakmile se několik kroků správným směrem Odměňte ho pamlsek .
3

Přesun na pravé straně koně , a postup opakujte , dokud se vzdaluje od vás co nejdříve jak se cítí tlak na její straně . Budete zmáčknout stranu koně s koleny , aby ji vedl namísto tahání za otěže , takže je důležité, že ví , jak ustoupit tlaku .
4

Nasaďte kůň se sedlem a uzdou , odstranění ohlávku . Namontujte koně a jezdit ho na pár minut , aby ho zahřát a umožní mu spálit přebytečnou energii . Jakmilekůň se zahřeje , přikrýt jednu ruku po každé straně krk koně a svázat dohromady , aby sedla rohu . Toto odstraní veškerý tlak z úst , zatímco brání otěže od pádu na zem .
5

jemně stlačte obě kolena a předklonit v sedle na podporu koně chodit dopředu . Nechtekůň chodit jen pár kroků na vlastní pěst , pak sedět v sedle a řekne jí " woah " , aby ji povzbudit k zastavení . Zatáhněte za otěže , pokud se nezastaví na vlastní pěst . Zeptejte se jí pohybovat dopředu a zastavit znovu , opakovat toto cvičení , až se zastaví , jakmile řeknete slovo " Woah . "
6

Odvažte otěže ze sedla rohu a odpojí odstranit uzdu , znovu připojte a zmáčknout na levé koleno požádat ho, aby přesune doprava . Nechte ho několik kroků doprava , pak sednout a zeptat se ho, aby přestal . Squeeze se opřete o pravé koleno , aby ho přesuňte doleva , mazlení a chválit ho, když se vzdálí od tlaku .
7

Práce koně na procházku , dokud se pohybuje od kolena a zastavení pokaždé, když se jí zeptat na . Postupně zvyšujte svou rychlost klusu a cvalu , dokud vykonává všechny podněty bez uzdy .

Copyright © www.421948.com