Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Potřebujete vodní čerpadlo pro akvárium ?

Většina akvarijních fandové odradit rybí mísy . Oni jsou viděni jako relikt z dob , než se lidé věděli lépe , prodává zverimexů a specializovaných obchodů pro ty, kteří ještě nemají . Velmi málo ryb může přežít , aťosamělý daří v takovém uspořádání , a to i s vodním čerpadlem . Zlatá rybka a mísy fna prodej Goldfish nepěstují na velikosti jejich balení .

Zlatá rybka mísy sahají až do starověku . Nicméně , odkazy vracet více než zprávy století , že odborníci věděli, že jsou tyto kontejnery bylyšpatný nápad . Zlatá rybka je třeba akvárium o objemu 30 litrů za ryby prospívat . Zatímco zlatá rybka může přežít v miskách , nebudou pěstovat své plné velikosti , nebo žít svůj plný životnost . Zlaté rybky mohou žít více než 40 let a růst větší než půl metru , pokud k tomu dostatek místa . Chcete-li zachovat zlatou rybku šťastná a zdravá , aby jim v akváriu dostatečné objem vodních čerpadel a filtrů . Na rozdíl od mnoha akvarijních ryb , zlaté rybky nepocházejí z tropů a nemusíte ohřívače akvárium ve většině domácností .
Bettas a mísy
Muž Bojovnice jen bojovat s ostatními mužskými bettas .

Vedení Bojovnice v miskách je více kontroverzní než zlaté rybky v tom, že některé fandy argumentují, že oni mohou žít šťastný život v dobře vyčištěných mísy s týdenní výměny vody . Bojovnice mají varhany v jejich žábry , který jim umožňuje dýchat vzduch , když vodní podmínky dost špatné . Nicméně , bettas potřebujeme vyšších teplotách se daří , a většina mísy jsou příliš malá pro ohřívač akvária . Horší je, že některé nádrže jsou vyrobeny z plastu a mohlo roztavit při zahřátí . Zatímco bettas daří nejlépe v akváriích s reálnými filtry a topení , může další vodní čerpadla nemusí být dobrý nápad , protože nejsou dobře plavat v silných proudech .
Správně Skladování Akvária

Mořské nádrže nemůže podpořit co nejvíce ryb, jak sladkovodních akvárií .

Největším problémem udržení ryb v miskách jemalý objem těchto nádob . Tropické sladkovodní ryby potřebují alespoň galon vody v akváriu na palec ryb . Tento pokyn se porouchá pro ryby větší než 3 palce , nicméně . Pokud máte v plánu na udržení větší ryby , je třeba zkoumat potřeby jednotlivých konkrétních druhů . V akváriu , musíte mít filtry, které poskytují mechanickou , biologickou a chemickou filtraci . Vodní čerpadla, která právě pohybují kolem vody jsou volitelné ve většině případů , i když některé druhy těžit z provzdušňování poskytnutých další vodní chvíli .
Nano akvária
Nano akvária vyžadují odbornou pomoc .

Některé pokročilé akvarijní fandové se snaží udržet ryby v malých akváriích nebo mísy . Tento typ akvária se nazývá " nano " ve stylu akvária a je považován za náročné . Zatímco definice se liší ,sladkovodní akvárium menší než 10 galonů je obecně považován zanastavení nano . Často tyto malé stanice je asi nejjednodušší mají pouze rostliny a krevety . Ostatní " podvádět " tím, že větší množství vody ukryté v out -of -sight nádrží .

Copyright © www.421948.com