Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak se staví svůj vlastní RO Filtr

Vnitrozemská lodní akvaristů často používají syntetické mořské soli , aby mořské vody . Syntetický sůl se smísí s vodou z vodovodu , která ve své neošetřené stavu , často obsahují nečistoty , včetně dusičnanů a fosforečnanů . Voda z vodovodu pro použití v mořských nádržích tedy musí být čištěn průchodem přes reverzní osmózy jednotky . Reverzní osmóza jednotky obvykle obsahují předřazený filtr , jako je například mikronů filtr pro odstranění pevných částic a kazety s aktivním uhlím k odstranění chloru . Srdce z reverzní osmózy jednotky , i když , je semipermeabilní membrána, která odstraňuje fosfáty a dusičnany . Věci, které budete potřebovat
Reverzní osmóza jednotky
polopropustnou cartridge
Micron filtr
aktivním uhlím kazety
dodávky vody , včetně zahradního kohoutku
RO zahradní kohoutku konektoru
1 noha konektoru potrubí , 0,9 palcový průměr ) Praha 6 -noha sběr potrubí , průměr 0,9 palce s in-line plastovém kohoutku
30 -noha výfukového potrubí , průměr 0,9 palce s in-line plastovém kohoutku
20 - galon plastový kbelík Praha 6 liber. syntetické mořské soli
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Odšroubujte horní část polopropustnou membránou kazety a vložte membránu . Namočte špičku prstu a spusťte jej přes podložku . Našroubujte horní zpět pevně .
2

Odšroubujte mikronů filtrační patronu a vložka filtru . Namočte špičku prstu a spusťte jej přes podložku . Našroubujte horní zpět pevně .
3

Odšroubujte aktivním uhlím kazetu a vložte filtr s aktivním uhlím . Namočte špičku prstu a spusťte jej přes podložku . Našroubujte horní zpět pevně .
4

šroubRO zahradní kohout Konektor na kohoutek a připojteprůměru 0,9 - palcový reverzní konektor potrubí osmóza ke konektoru kohoutku .
5

Připojte odtahovou trubku 30 -noha , průměr 0,9 - palcový , na reverzní osmózy výfukového stránky a spustit jej do zahrady nebo rostlinného náplasti .
6

Připojte 0,9 - palcový kolekce průměr potrubí na reverzní jednotky a umístěte druhý konec do čisté 20 - galon plastovém kbelíku .
7

Zapněte zahradní kohoutek a zkontrolujte, zdakonektor průměr trubky 0,9 - palcový je pevně připojen ke konektoru kohoutku . < br >
8

uzavřete plastový kohoutek in-line , která vede do kbelíku a otevřete plastový výfukový klepněte na in-line . Zapněte zahradní kohoutek plně a počkejte 5 minut, zatímcoreverzní osmózy jednotka je propláchnout , odstraňte prach z aktivního uhlí .
9

Vypněte zahradní kohoutek . Uzavřete plastový výfukový kohoutek -line a otevřete kohoutek in-line v plastovém kbelíku .
10

Zapněte zahradní kohoutek a nechejte20 - galon kbelík naplnit čistou reverzní osmózy vody . Tyto jednotky produkují čistou vodu při pomalé rychlosti , tak v závislosti na tlaku zahrada kohoutku , může trvat 3 až 4 hodiny pro 20 - galon kbelík naplnit .
11

Vypněte zahradní kohoutek jednou 20 - galon kbelík je plný .
12

Mix 6 - lbs umělé mořské soli do 20 - galon kbelík a umístit ponorné čerpadlo a akvarijní topení do kbelíku cirkulovat a ohřívat vodu, dokud jste připraveni ji použít pro vaše akvárium .

Copyright © www.421948.com