Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak zjistit, zda váš tank je z tvrzeného skla , nebo ne

Tvrzené sklo se zahřeje na extrémně vysoké teploty a pak se rychle ochladí na zpřísnění materiálu . Většina akvária jsou vyrobeny z tvrzeného skla , aby unesly hmotnost vody v nádrži . Tvrzené sklo lze nalézt také v automobilových oken a počítačových monitorů . Ve většině případů ,razítko je umístěn na nádrži pro identifikaci materiálu, například z tvrzeného skla . Tvrzené sklo může také vykazovat nedostatky v důsledku ohřevu . Věci, které budete potřebovat
polarizované sluneční brýle
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Podívejte se na rozích akvária . Najít razítko identifikující výrobce a jeho registrovanou ochrannou známku . Přečtěte si kód pod značkou výrobce . Kód se vztahuje na typ z tvrzeného skla . L je zkratka pro laminovaných , což znamená, želaminát byl umístěn na tvrzeného skla , jako je odstín nebo okenních fólií . T je zkratka pro tvrzené , což znamená, že se zahřívá a rychle ochlazen , aby bylo silnější . Zbytek kódu ukazuje třídí výsledky testování dopadu provedené výrobcem . Hmotnost se nanáší na sklo určit, jak velký tlak je možné odolat . Třídamůže vydržet větší tlak a váhu než platové třídy B nebo C.Zbytek kódu odkazuje na standardizované zkušební číslo výrobce .
2

Zobrazit nádrž z úhlu . Stojan na straně nádrže a podívat se přes přední sklo . Nedokonalosti může dojít k tvrzeného skla vzhledem k vytápění a chlazení procesu . Sklo je odstranit z tepla pomocí kleští , které mohou odsadit skla , když je ještě horký . Podívejte se na vlnách nebo nárazy .
3

Postavte se po straně nádrže a podívat se do strany . Nedávejte ruce do blízkosti skla v přední části tanku . Ty by neměly být vidět vaši ruku . Pokud tvrzené sklo se zahřívá , malé napětí zlomeniny jsou vyráběny na vnější straně skla . Uvnitř skla zůstává nedotčena . Tím se vytvoří odraz při prohlížení nádrž z úhlu .
4

Dejte o pár polarizované sluneční brýle . Stojan na straně nádrže a podívat se přes přední části z tvrzeného skla nádrže . Podívejte se na černých čar , které se vyskytují v průběhu vytápění a chlazení řízení . Polarizační čočky snižují odražené světlo a odstranit odlesky z pohledu .

Copyright © www.421948.com