Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak se staví Canopy pro 54 - galon Corner Bow přední Aquarium

Přístřešky zabránit nechtěné položky a prach z pádu do akvária . Baldachýn také chrání proti bouřlivý ryby skákat ven z akvária . Lehké jednotky, které jsou všechny důležité jak pro růst rostlin ve sladkovodních akváriích a pro fotosyntézu v mořských korálů a sasanek , jsou umístěny v akváriu vrchlíku. I když na zakázku Akvarijní markýzy jsou snadno dostupné ,fandy může poměrně snadno navrhovat a stavět jeho vlastní . Věci, které budete potřebovat
1 horní kus 1/2-inch tlustý překližky ( 40 - by- 15,6 palců ) , prostříhané s lukem před
1 přední kus 1/2-inch tlustý překližky ( 40 -by -8 palce )
2 kusy 1/2-inch tlustý překližky ( 15,6 - by- 8 palců )
4 čtvercové tyče , 10 - palců ( 3/4-by-3/4 palce) < br > Dokončit nastřelovací pistolí
Finish nehty
malá plechovka lepidlo na dřevo
malá plechovka mořidlo
štětkou
ručník
lavice Work
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Umístěte horní panel ( 1/2-palec silná překližka 40 - by- 15,6 palce) na čistou a hladkou pracovní stůl , směrem nahoru .
2

Spusťte spojitou čáru ze dřeva lepidla podél boku , povrch spodní okraj jednoho bočního dílu ( 1/2-palec silná překližka , 15,6 -by - 8 palce ) . Umístěte tento proti postranních plochách horního panelu , stojí svisle .
3

Tento postup opakujte s pravým bočním dílu .
4

Nechte zaschnout za hodinu a pak hřebík , pomocí provedení nastřelovací pistole , obou bočních kusů v místě . Umístěte nehty přesně v duchu , kde byla uplatňovánalepený .
5

Namočte přední kus překližky ve vodě , dokud je flexibilní . Vyjměte z vody a dobře vysušte ručníkem .
6

Pozice tento kus svisle na horním povrchu hrany horního dílu a ohnout ji jemně do tvaru horního dílu . Mít asistenta držet přední díl na místě .
7

Umístěte levou stranu předního dílu vedle bočních plochách levé straně kusu . Hřebík přední díl na levé straně kus .
8

Umístěte na pravé straně předního dílu vedle boční plochy pravého bočního dílu . Hřebík přední díl na pravé straně dílu .
9

Otočte vrchlíku správnou stranou nahoru . Hřebík horní díl po celé délce předního dílu . Nechte vrchlíku /přední díl sušit na den .
10

Otočte kabinu na její víko /horní . Umístěte jeden z the10 - cm dlouhé ( 3/4-by-3/4 inch ) čtvercového tyče je ve vodorovné poloze , podél vnitřní pravé straně předního panelu ( 1 palec od okraje tabule a vpravo od podélné osy ) . Nehty na místě
11

Umístěte druhý 10 palců dlouhý ( 3/4-by-3/4 palce) čtvercová tyč ve vodorovné poloze , podél levé vnitřní straně čelního panelu ( 1 palec z okraje tabule a vlevo od střední čáry ) . Nail na místě .
12

Postavte baldachýn ve svislé poloze , s podokně levé straně pod omítku s pracovním stole . Umístěte třetí 10 -palcový čtvercové tyče ( 3/4-by-3/4 palce ) podél vnitřní délky bočního panelu ( 1 palec od okraje panelu ) . Vycentrování tyč a nehty na místě . Opakujte na pravé straně panelu .
13

skvrny na vnější straně vrchlíku.

Copyright © www.421948.com