Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak zjistit, zda Soft Coral je živý nebo mrtvý

Měkké korály jsou zvířata, která mají flexibilní vnitřní kostry , na rozdíl od tuhých exoskeletons tvrdých druhů korálů . Měkké korály mohou často být viděn vlající v proudech oceánu , podobně jako život rostlin . Měkké korály chránit tím, bodání , protože nemají pevný skelet na obranu proti predátorům . Existuje několik rozlišující charakteristiky , které se vyskytují na měkkých korálů , když umírá , a proto je možné ji identifikovat z živých korálů . Pokyny dovolená 1

Pozorovat barvu měkkých korálů , aby zjistil, jestli je to úplně bílé . Ztráta pigmentu jeklasický znak mrtvých korálů v obou tvrdých a měkkých odrůd . Pokud jsou bílé části jsou pouze na některých částech korálů , je stále naživu , ale nemocní . Jakmile se změní úplně bílé ,korál je mrtvý .
2

Zkontrolujte konce korálů abyste zjistili, zda jeho části jsou průhledné nebo průsvitné . To znamená, žetkáň na korálu je mrtvý . I když malé průsvitné plochy jednoduše uveďte chorobu nebo napadení dravci , jednou to všechno změní průsvitnýměkký korál je mrtvý .
3

Podívejte se na korály , aby zjistili, zda je kulhání a leží na akvarijní dno . Podívejte se na měkké korály přes průběhu dne a uvidíme, jestli to zůstane kulhat po celou dobu . I když měkký korál občas jít kulhání , budou konce vždy znovu ztuhnout po relativně krátké době . Korály , které zůstávají ochablé po dobu 24 hodin jsou mrtví .

Copyright © www.421948.com