Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak se staví domácí akvárium

Budování vlastní akvárium umožňuje vybrat velikost akvária , který chcete doma , a to vám může ušetřit peníze, místo toho, včetně pre - postavený akvárium . Věci, které budete potřebovat
Glasse
řezák na sklo
Měřicí páska
tukem nebo voskem tužku
Straight Edge
Rukavice
Akvárium kvalitní silikonový tmel
Zobrazit další pokyny dovolená 1

Změřte skleněných tabulí na požadovanou velikost a označte řádky s tukem nebo voskovou tužkou . Použijte přímý nástroj pro to, aby linie přesně kolmo k sobě navzájem. Je velmi důležité mít správné úhly při řezání skla nebo hotového akvária nebude strukturálně zvuk a může dojít k úniku .
2

použijte řezák na sklo ruční nářadí , aby se několik skóre podél každé z přímek jste označili . Nosit ochranné rukavice , uchopte sklo mimo hlubokých skóre značek a zaklapněte ji . Vystupte všechny skla mimo liniemi udržet si rovnou hranu .
3

naneste linku akvária těsnění na horní hraně kus skla , který bude sloužit jako základ . Umístěte odpovídající stranu akvária na horní a lehce jej zatlačte vytvořit rovnoměrné a robustní těsnění . Umístěte něco těžkého vedle sestavy nádrže uspořádat tento kus jako silikonové léky .
4

Stiskněte housenku tmelu se svislé okraje skleněné tabule již na místě a druhá na horní hraně základního dílu na stejné straně . Umístěte kus skla , který odpovídá této zdi . Opět platí, že prop to jako tmelu zaschne . Můžete také použít pásku bezpečně připevnit na rohy . Použijte T - čtvercový nebo v pravém úhlu nástroj , aby se ujistilrohu je perfektní .
5

Pokračujte s aplikací těsnící silikonové pro zbývající dvě stěny . Umístěte sklenici opatrně na těsnění a podporovat všechny strany , dokudtmel je suchý . Pravděpodobně budete muset umístit něco vně i uvnitř akvária , jak to udělat .
6

Odstraňte zbytky těsnicí hmoty , která není hladká zevnitř i vně akvária s ostrou hranou . Pak zmáčknout více akvarijní tmel na každém kloubu , a to jak uvnitř, tak venku , a vyrovnejte ho do rohů a švy s chráněným prstem nebo kus plastu nebo lepenky . Tato aplikace jekonečné a těsnění by měl být hladký , bez bublinek nebo mezer .

Copyright © www.421948.com