Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak si vyrobit Acyrlic Aquarium

Akvária může být nákladné . Pokud chcete jeden pro ryby , plazy a drobné savce , ale nechcete utrácet dost tolik peněz , můžete ušetřit velké tím, že vaše vlastní . Bude to trvat nějaký čas , aby se vaše plány , koupit si materiály a sestavit svůj tank , ale to může býtzábavné a obohacující projekt, který prospívá jak své miláčky a vaši peněženku . Věci, které budete potřebovat
tužka papír Pravítko pro rychlé lepení akrylové rozpouštědlo Solvent aplikace lahví akrylové panely
Zobrazit další instrukce
kreslení Plány

1

Přemýšlejte o zadané velikosti a tvar vašeho akvária , a měřit v místě, kde chcete , aby ji , aby se ujistil , že jste přemýšlel v praktických pokynů .
2

Nakreslete podrobné schéma vašeho tanku . Použijte pravítko , aby se vaše linky rovnou a jasně označovat délku každé jednotlivé akrylové desky . Ujistěte se, že váš návrh je geometricky zvuk porovnáním celkové měření pro každou stranu nádrže k měření na opačnou stranu , a potvrdí, že jsou si rovny .
3

Vytvořit samostatný soubor měření na dně nádrže , jakmile jste dokončili diagramu . Chcete-li , aby váš tank stabilnější a poněkud jednodušší konstrukci , je vhodné snížit dolní panel s extra 1/8 palce na všech stranách . Tvar a rozměry diagramu na spodním panelu by měl odpovídat zbytek diagramu , alenavíc 1/8 palce by měly být přidány do všech měření .


Nákupu akrylové
4

Podívejte se na cenově zdroj akrylátových desek . V ideálním případě byste se měli podívat na dodavatele ve vaší oblasti , takže můžete maximalizovat úspory tím, že zvedne všechny vaše akrylových kusů . Akrylové panely jsou poměrně těžké a může stát docela dost na loď . Je také důležité najít dodavatele, který se bude řezat každý z vašich panelů na míru , protože profesionální akrylové prodejců lze obvykle dokončit tento krok mnohem rychleji a s lepšími výsledky než většina do-it -yourself stavitelé s běžnými nástroji .

5

Ujistěte se, žeprodejce si vyberete je přesně to, co budete potřebovat . Budete potřebovat cell -cast akryl všech vodotěsných aplikace . Průhledný akrylový je tradiční pro akvária , ale pokud chcete, barevný odstín , zkontrolujte, zda váš dodavatel má ten správný odstín v cell - litého akrylu . Budete také potřebovat správnou tloušťku , svislé stěny nádrže pod 12 palců vyžadují panelů 1/4 palce tlustý akryl , 12 - až 18 - palcové stěn vyžadují 3/8 palce tlusté panely , 18 - a 24 - palcové stěn je třeba 1 /2 palce panely a tanky až 30 centimetrů potřeba 3/4-palec tlusté desky .
6

místo Vaší objednávky , poskytuje prodejce se všemi zakázku řezaných rozměrů , které potřebujete , a pick až vaše panely .
Výstavbu akvárium
7

Rozložte a účet pro všechny vaše akrylátových panelů a zásoby . Ujistěte se, že máte velký , plochý , čistý a stabilní povrch pracovat.
8

Peelochranný papír mimo akrylového panelu, který budena zadní straně akvária . Lehněte si jej naplocho na pracovní plochu .
9

Nalijte malé množství roztoku rozpouštědla akrylové do malého , stlačitelné aplikační lahvičky . Ty se prodávají všude akrylátové rozpouštědla jsou prodávány .
10

Vyberte si jednu z bočních stěnových panelů v akváriu připevnit na zadním panelu jako první . Na konci máte v úmyslu se připojit k zadním panelu , oloupeme ochranný papír zpět o několik centimetrů , takže to nebude v cestě .
11

Udělejte si pevnou linku akrylové rozpouštědlo podél celý okraj zadního panelu, kde máte v úmyslu opatřit první boční panel . Udržujte linii zhruba 1/8 palce od okraje panelu . Poté, co jste použita rozpouštědla , pracuje rychle, ale opatrně položit spojovací okraj boční stěny panelu na mokré pásu rozpouštědla . Pokud je potřeba menší úpravy , jakmile jste nastavili ho , pracovat rychle , protožerozpouštědlo bude pracovat rychle taky. Jakmilestěny je místo, kde ho chcete mít , držte ho po dobu několika minut , zatímco rozpouštědla ztvrdne .
12

Jakmilerozpouštědlo výrazně tvrzené , přesuňte dvoudílnou konstrukci tak, abyboční panely lze opřít proti zdi , pokud je třeba . Rozpouštědlo se nechá léčit asi čtyři hodiny. Budete muset počkat několik hodin mezi každou aplikaci s rozpouštědlem .
13

Opakujte kroky čtyři až šest s druhou boční stěny panelu .
14

Peelpapír off předním panelu a položte jej naplocho na pracovní plochu . Udělejte dva řádky rozpouštědla na tomto panelu --- jeden na každé straně , která bude spojení s bočními stěnovými panely . Zvedněte konstrukci na tři - panel, vyrobený v předchozích krocích a opatrně položit ho na místě , s bočními stěnami pokrývající obě linky rozpouštědla . Provést drobné úpravy rychle , pak se nechá čtyři panelu konstrukce se léčit asi čtyři další hodiny .
15

Stand čtyři panelu Konstrukce svislé poloze na pracovní plochu . Peelpapír pryč spodním panelu akvária . Šířit řadu rozpouštědla podél horní hrany všech čtyřech akrylové desky , ujistěte se, že jste opustili žádné mezery . Rychle, ale pečlivě nastavit spodní panel na mokré rozpouštědla , což představuje pro další 1/8 palce je třeba mít na všech stranách . Opět platí, že provádět veškeré nezbytné narovnat rychle , pak nechte akvárium léčit na další čtyři hodiny před přechodem .
16

Nechte rozpouštědlo dluhopisy léčit ještě v průběhu několika příštích dnů . Před naplněním vodou Počkejte nejméně jeden týden . Pokud je to možné , je nejlepší počkatcelý měsíc před uvedením rozpouštědel těsnění pod tlakem vody .

Copyright © www.421948.com