Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jsou ovocné mušky dobré pro ryby ?

Ovocné mušky udělat skvělé jídlo pro mnoho akvarijních ryb. Všechny ryby byly přizpůsobeny zvláštním diety , a mnoho druhů akvarijních jíst malé hmyz moc jako octomilek ve volné přírodě . Můžete snadno krmit ryby ovocné mušky v domácích akváriích . Výhody octomilky

Mnoho akvarijní ryby micropredators ve volné přírodě . To znamená, že jíst malé bezobratlí, jako jsou drobné korýše a hmyz . Ovocné mušky napodobují druhy potravin, tyto ryby se živí ve volné přírodě . Mnoho povrchu obydlí akvarijní ryby jako sladkovodní motýlí ryby a řeky hatchetfish většinou jedí malé hmyzu ve volné přírodě a daří se jim v těchto potravinách . U některých druhů , krmení živé potraviny jako octomilky může vyvolat množení .
Varities

Tisíce druhů octomilek existují v přírodě . Obecně platí jenhrstka objeví v akvaristice . V rámci těchto druhů , některé mutace usnadnit život pro akvarijní fandu . Několik druhů octomilek mají malou nebo žádnou schopnost létat , což je jednodušší krmit ryby . Mohou mít drobné křídla nebo vůbec . Mouchy s miniaturními křídly může letět poněkud , ale mají menší křídla , než divokého typu mouchy . Zbytkový křídly mouchy zakrslé , zkroucené křídla , které nemohou létat

kultivaci

obchody . Pet a Internet výklady někdy prodat lahvičky octomilek . Nicméně , můžete také kultura je doma sami na galon sklenicích . Chcete-li to provést , mix ovoce létat médium , přidejte zmrzlinu tyč , takže mouchy nemají utopit v jejich jídle a přidat pár much . Během několika týdnů budete mít spoustu ovocných mušek . Existují pro mouchy média různé recepty , ale většinou se skládají z bramborových vloček , droždí a ovoce materiálu . Budete chtít mít více kultur děje , protožemédia má tendenci zkazit během několika týdnů .
Krmení ryb Fruit Flies

Je nejjednodušší krmit bezkřídlé ovoce letí na ryby . Stačí klepnout na kontejner , takže nejsou na hrdle láhve , pak jemně výpismálo do akvária . Většina ryb se dychtivě spolykat jich rychle . Vyhněte se překrmování , protože i bezkřídlé mouchy mohou uniknout . Pokud máte okřídlené mouchy , zkuste udržet je v chladničce po dobu několika minut před krmením , takže se zpomalí a méně pravděpodobné, že odletět .

Copyright © www.421948.com