Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Dieta ze Foxface králíčkovec

populární s mořskými akvaristy ,Foxface králíčkovec ( Siganus vulpinus ) , také známý jako Foxface Lo , je původem z korálových útesů v západním Tichém oceánu . Foxface králíčkovec je poměrně velký, druh mořské akvárium , dosahující délky těsně pod nohy . Ten sportovní jasně žlutou tělo a dlouhý , trubkovitý ústa se používá k vyzvednutí řasy a vegetace z puklin korálových . Řasy

I když to neníbýložravec ,Foxface králíčkovec jeobligátní řasy - jedlík - musí mít řasy jako součást svého jídelníčku , aby přežili. Foxface králíčkovec je dobře -miloval akvaristy , kteří se chtějí zbavit své nádrže péřových caulerpas , macroalgae , které lze rychle převzít tanku ekosystém , jako jsou ryby udržet makrořas v šachu . Jeden Foxface králíčkovec můžete vymazat nádrž peří caulerpas za pár dní , za použití jeho snoutlike ústa čistit útes rock a dekorace v nádrži .
Coral

přes na Foxface králíčkovec je efektivní odstranění řas , má tendenci NIP na a konzumovat zoanthids a tlačítko polypů z živých korálů v nádrži . Typicky , toto nastane, když je nádrž prázdná přirozeně se vyskytujících řas , nebo kdyžFoxface králíčkovec je zvyklý na řasy pelety . Králíčkovec má velké břicho , určené pro hodiny řas - pasoucí se ve volné přírodě , a rychle se obrátit na korálu , když hlad . Pokud dispozici dostatek řas , nicméně ,Foxface králíčkovec opustí živými korály sám .
Nori
Nori jenákladově efektivní řešení pro krmení Foxface králíčkovec .

přirozeně se vyskytující řasy v nádrži je pryč , můžete poskytnout listů nori , nebo sušené řasy pro Foxface králíčkovec se pasou na . Vyberte nori , které lze nalézt v obchodech mazlíčka , většině obchodů s potravinami a on-line obchody akvarista , který nemá přidanou sůl nebo látky určené k aromatizaci , jak by to mohlo být škodlivé pro Foxface králíčkovec . Krmivo Foxface králíčkovec stříháním list nori s akvarijní bezpečné rostlinného klip , připojením nori prostěradlo kolem skály s gumičkou , nebo tím, že uvolňuje malé kousky nori do vodního sloupce .
< br > Doplňková Food

Kromě krmení přirozeně se vyskytující řasy , řasy pelety a nori , můžete doplnit váš Foxface králíčkovec jídelníček . Místo končí v listové zeleniny , jako salát nebo špenát do nádrže pomocí rostlinného klip , ať malé kousky cukety a brokolice klesají na dno , nebo přidat vegetarián vločkové krmivo při krmení . Foxface králíčkovec snadno jí Mysis krevety nebo artemie , dbejte na to , aby příliš spoléhají na doplňkové jídlo , nicméně , a udržet dostatek řas a Makrořasy možností

.

Copyright © www.421948.com