Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Potraviny pro Rainbow Fin Sharks

Chcete-li zajistit zdravý a dlouhý život , musíte pečovat o své duhové ploutve žraloků správně . Část jejich péče je krmení jim vhodnou potravu . Naštěstí , duha fin žraloci nemají tendenci být vybíravé jedlíky . Jsou považovány za býložravci , ale oni budou jíst různé potraviny . Vzhledem k tomu, že nejsou vybíravé jedlíky , máte více možností nákupu jejich jídlo , než byste si koupit jídlo pro ostatní ryby . Duha Sharks

duha ploutev žraloka , také volalduha žralok nebo červeno- fin shark , jesladkovodní kaprovité . Žralok pochází z Thajska . Jsou velmi teritoriální a neměly by být umístěny ve stejné nádrži s jiným ryb. Jsou zvláště agresivní s jinými duhou nebo červené ocasní ploutví existující ve stejné nádrži . Ujistěte se, ženádrž máte žraloka v má těsně padnoucí kapuci , protože jsou schopni skákat z nádrží .


Flake a pelety potraviny

býložravec , můžete krmit Rainbow Fin žralok řadu vloček a pelety potravin prodávaných v místním zverimexu . Na webových stránkách Hollywood chov ryb , v popisu duhy ploutve žraloků , doporučuje potopení proteinové pelety . Pelety jídlo je taképřijatelná volba krmivo pro duhy ploutve žraloků .

Další možnosti stravování

byste měli mix pelet a vločka dietu, která vám krmit vaše duhu fin shark s dalšími možnostmi . Například , oni si živé nebo mražené artemie . Duha fin žraloci také těšit řas oplatky . Kromě toho budou jíst salát , špenát , tubiflex červů a korýšů .
Nákupu potravin

Máte tři hlavní možnosti, jak koupit jídlo pro vašeho domácího mazlíčka . Protože váš žralok může jíst malé kousky nasekané zelené listové zelenině , můžete si koupit salát , špenát nebo jiné zeleniny z místního obchodu s potravinami . Váš místní obchod pet může nabídnout obchodní vločky a granule pro žraloka . Mohou mít také řas oplatky a další restaurační zařízení není k dispozici on-line . Můžete si také objednat jídlo z on-line ryby prodejce potravin , jako je žralok dodávky , akvárium Guys , nebo to, že PET Place .

Copyright © www.421948.com