Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Co dělat Neon Tetras jíst ?

Neon tetras jsou malé akvarijní ryby , obvykle méně než palec na délku , která dává přednost životu ve škole nejméně pět . Známý pro jejich pestrými barvami , neonové tetras mají světlé pruhy modré podél svého těla a skvrny na jasně červené u jejich ocasu . Jejich strava obou rostlin a živočichů, z nich dělá všežravý . Divoké Neon Tetras

Stejně jako mnoho jiných všežravci , divoké světelné tetras jsou oportunní jedlíci . Budou jíst, co rostlina nebo zvíře ohledu na to, je jim k dispozici . Podle internetových stránek Aquatic Společenství , jedí mnoho rostlin, které jsou k dispozici v Amazonii a jejích přítoků a skrýt mezi stejnými rostlinami . Wild tetra také běžně jedí hmyz , stejně jako larvy hmyzu .
Tropical Flake potravin

Tropical vločkové krmivo jesměs z rybí moučky , rostlinného materiálu , obilí , vitamínů a barevné přísady , podle internetových stránek Foster a Smith Vodní . Toto jídlo je vhodné pro všežravé neon tetra , jak to má maso a zeleninovou hmotu v mixu . Barevné přísady pomáhají udržet barvy tetra je jasné . Tropické vločkové krmivo poskytne většinu nutričních neon Tetras potřebujete , alepřidání zachází představí řadu do svého jídelníčku .
Lyofilizovaná a žít zachází

Neon tetras bude jíst širokou škálu mrazem - sušené pamlsky , pokud nabídl. Ty jsou dobré pro další protein a dát svým Tétras něco jiného a zajímavého k jídlu . Freeze - sušené larvy pakomárů , nitěnky a krill patří mezi lyofilizované malé potvůrky , které jsou doporučeny na O - Pets.com Ryby budou také jíst živé verze všech těchto potravin .
Rostliny < br >

Neon tetras potřebují rostliny nejen k jídlu , ale schovávat se stejně . Podle Asi mazlíčci webových stránkách , neonové tetras pocházejí z řeky Amazonky a jejích přítoků , a tyto řeky jsou husté s rostlinným způsobem . Přidání zařízení do nádrže může pomociryby cítit jako doma , stejně jako dát jim větší rozdíly v jejich stravě . Ujistěte se, že rostliny si vyberete jsou jedlé , jako Neon mají tendenci okusovat na všech rostlin v nádrži ( stejně jako dlouhé ploutve na jiné ryby ) .

Copyright © www.421948.com