Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak krmit zlatou Čichavec

Zlaté gouramis jsoubarevné mutace tří - bodové gourami . Tyto ryby mají , jak jejich název napovídá , tělo zlaté barvy s bílými skvrnami na jejich ploutví . Zlaté gouramis mají tendenci být velmi odolné ryby . Oni také často mají pozoruhodné osobnosti a může se dokonce stát reagovat na jejich majitele. Zlaté gouramis mohou růst poměrně velké , až 6 cm v délce . Tento pozoruhodný vzhled , v kombinaci s jejich zdraví a temperamentu , z nich děláspolečný volbou pro mnoho akvaristy . Stejně jako všechny ryby , i když je snadné přes nebo nedostatečně živit se gourami zlata , což může vést ke zdravotním problémům . Věci, které budete potřebovat
všežravých ryb vločky nebo pelety
živé , zmrazené nebo mrazem - sušené ryby potraviny
salát
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Nabídka zlato gouramivšežravý připraveny vločky nebo pelety krmivo pro ryby . Existuje mnoho ryb potravin k dispozici, které jsou určeny speciálně pro tropické ryby , nebo dokonce pro gouramis . Tento typ potravin je skvělou základnou pro dietu na ryby , protože zlaté gouramis jsou všežravci . To znamená, že jedí jak masité a listové potraviny .
2

dodatku zlatý gourami je normální stravu s živými potravinami , jako jsou červi krve nebo skrčka solného roztoku . Tyto potraviny lze často nalézt zmrazené nebo lyofilizované stejně , pokud jste nepříjemné krmení živé potraviny . A ještě předtím, než je na ryby rozmrazit všechny zmrazené potraviny .
3

Blanch malé kousky salátu a nabízejí to jako doplněk k hlavním jídlům zlata gourami je . Nabízí celou řadu potravin, ryb zajistí , že se dostává správné živiny a také zajišťuje, žeryby nebudou nudit své stravy .
4

Nakrmte svůj ryby dvakrát denně . Některé ryby se dobře s jedním krmení za den , a to může být velmi výhodné pro akvaristy . Ale krmení velmi malé porce několikrátdenně napodobuje přirozenější plán . Krmení dvakrát denně jedobrá rovnováha mezi těmito dvěma , což pro pohodlí , ale také poněkud přírodní rozvrhu krmení .
5

Krmivo ryby ve stejnou dobu každý den . Zlaté gouramis mohou být vědomi , když jsou krmena a často jsou schopni konzumovat více odpovídající množství jídla , pokud vědí, že když je to asi má být dodáno .
6

Feed zlatou Čichavec jen tolik, kolik jídlo může konzumovat asi za pět minut. Po tuto dobu , většina ryb se dostali dost jíst . Pozorujte své ryby , ale . Některé ryby jsou pomalejší krmítka a mohou potřebovat trochu delší dobu . Ostatní ryby pohltit rychle a je třeba věnovat méně času .
7

Odstraňte veškeré jídlo, které nebylo jíst . Potraviny , které zbylo poté, co ryby přestala jíst , s největší pravděpodobností nebude nikdy nejedl a shnije v akváriu . To znečišťuje vodu a může ohrozit vodní poměry , jakož i zdraví gouramis .

Copyright © www.421948.com