Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Cocísař skaláry jíst ?

Císař skaláry jepestrobarevné mořské ryby . Je původem z Tichého oceánu , ale kvůli své atraktivní barevné vzory jepopulární volbou pro mnoho akvárií a ryb nadšence . Císař skaláry jeagresivní ryba s neobvyklými zvyky , ale při pečlivém řízení tanku majitelé Angelfish můžete simulovat přirozené prostředí pro ryby . Natural Habitat

císař skaláry jeútesové ryby od přírody . Juvenilní ryby často skrývat pod římsami a uvnitř malé otvory v útesu , zatímco dospělí často žijí ve větších otvorů a přepětí kanálů nastanou okraji útesu je . Císař skaláry také často obývají podvodní jeskyně , a oni jsou více často nacházejí v oblastech se silným růstem řas . Ryby se nachází v oceánských hloubkách až 100 metrů .
Přírodní Dieta

V divoké , císař skaláry je známo, že živí hlavně inkrustací organismy , jako jsou houby , ale oni jsou také známí jíst řasy , pláštěnce , cévní a jiných malých zvířat . Často juvenilní ryby živí parazity .
Domácí Dieta

akvária nebo akvária , na ryby je všežravý strava musí být zachována . Nicméně , císař skaláry se dobře přizpůsobují stravy masité potravy , jako krevety , nálevu nebo krill . Tato strava by měla být rozšířena o spiruliny a mořských řas ,ryby také spotřebuje jakékoliv růstu řas v nádrži
císař skaláry potravinové přípravky

císař skaláry mohou být také učil . přizpůsobit se potravinářských přípravků a vzorců . Většina rybí jídlo formule určená pro skaláry jsou dostatečné pro císaře skaláry , včetně skaláry vločkové krmivo . Při nákupu připravené vzorce jídlo , koupit typ obsahující obsažné látky, jako je například slaném nálevu nebo krill kromě živin rostlinného původu , jako je Spirulina nebo řasy .

Copyright © www.421948.com