Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Co Hlaváče jíst ?

V divočině , Hlaváče sloužit jako důležitý kořist pro velké mořské dravce . Ty jsou také stále více populární v zajetí díky své neagresivní dispozice a unikátní anatomie . Hlaváče jsou obecně malé a často pestře zbarvené . Oni také mají přísavky podél jejich části břicha, které jim umožní připojit k rostlinám a skla akvária . Většina Hlaváče jsou masožravci a trvají na dietě malé ryby a plankton . Mušle

V divočině , Hlaváče daří na dietě z mušlí . Hlaváče mají molární zuby, které jim umožní rozdrtit skořápky , a zejména si zebra slávky .
Coral

Některé druhy gobies jsou spodní obyvatelé , kteří žijí na nebo v blízkosti korálů útesy . Tyto ryby se živí korály kromě drobných rostlin a živočichů , které žijí v blízkosti korálů . Jejich stoličky pomoci jim rozdrtit korálů a extrahovat blahodárný vápník a další minerály .
Plankton

Plankton jsou drobné plovoucí organismy, které zahrnují širokou škálu druhů . Plankton mohou být medúzy, sinice , vajíčka a larvy větších zvířat a prvoků . Hlaváče se živí různými planktonu a několik druhů živí výhradně na planktonních řas .
Zajetí dieta

málo zajetí Hlaváče mít možnost krmení na mušle a korály , ale v zajetí strava může ještě být nutričně kompletní . Krevní červy , které lze zakoupit v mnoha obchodech mazlíčka , jsouvynikající základní potraviny . Většina ryb potravinářské společnosti , aby specializované Goby vločky , které obsahují malé kousky z mnoha věcí, gobies jíst v přírodě . Hlaváče také pochutnat na rybích vajíček , které lze zakoupit na některých trzích zemědělce . Krevety pelety jsou také dobré přírůstky do Goby stravy . Ujistěte se, že koupit krevety pelety , které potopit , protože Hlaváče jsou spodní obyvatelé .

Copyright © www.421948.com