Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak chytit Mosquito larvy

Mosquito larvy mohou poskytnout nezbytné živiny, používá-li se jako krmivo pro ryby . Metody pro sběr larev mohou zahrnovat shromažďování je v poli , nebo chov vlastní larvy . Známý jako Wigglers , může to trvat až jeden týden předkomáří larvy stanedospělý . Během této doby , selarvy použít sifon , jeho dýchací trubice , pro získání vzduchu . To umožňuje identifikaci larev snadné . Pokud jste se rozhodli zadní vlastní larvy a zjistíte, že jsou plovoucí místo na koupání , je čas sbírat pro krmení , aby vaše ryby . Věci, které budete potřebovat
Jemné pletivo akvárium čisté klipart Jar klipart kbelíku
listy
Nůžky
Punčochové kalhoty
Ovoce
Zobrazit další instrukce
pole sběr Metoda
1 Časté místa, kde se komáři kladou vajíčka .

Podívejte se na larvy ve stojící vody nebo rybníky . Staré pneumatiky a základy květináče jsou dva příklady , kde komáři chtěli položit jejich vejce .
2

Vezměte si oky a nakloňte jej do úhlu 45 stupňů , což je jeden z nejlepších způsobů, pro lov larev . Ponořte čistou 1 palec pod vodou a rychle vytáhnout síť nahoru a ven z vody vyzvednout larvy .
3

Umístěte larvy ve sklenici s vodou . To vám pomůže udržet vaši larvy v bezpečí , když jste je dopravit zpět do své ryby .
Roste vaše vlastní
4 Žena komáři jsou přitahovány k sladkosti .

Naplňte kbelík s vodou . Umístěte nečistoty jako je listí v kbelíku . Případně můžete snížit panty hadice punčochu a naplňte ji s jablkem nebo meloun kůra . Umístěte punčochu do kbelíku místo listím .
5. Počkejte, až vaše komáří vajíčka růst .

Udržujte svůj kbelík venku po dobu jednoho týdne . Monitor známky vajec . Vejce se objeví jako malé kousky sazí , které jsou známé jako vory .
6

Sbírejte larvy se svým oky , jakmile se začnou líhnout a začít plavat .

Copyright © www.421948.com