Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak krmit Piranha

Piraně existovat na masitou stravu ve volné přírodě . Jejich strava může obsahovat hlodavce , hmyz , ryby a korýši . Když budete mít piraně jako domácí mazlíčky , držet co nejblíže k jejich přirozené potravy pomůže vyhnout se případné zdravotní problémy . I když je to přijatelné krmit své piraně podavač ( live) ryby a pelety potravin , měly by tyto formy potravin, které nejsou , aby se sám stravu své piraně je . Je důležité , aby karantény podavač ryby k monitorování onemocnění před krmením jim své piraně . Věci, které budete potřebovat
artemie kostiček
Bucket
vody
Mosquito larvy
Aquarium net
Cichlid zlaté pelety
podavač ryby
5 galonů akvária
ryby léky
malíček myší
Worms
Mražené krevety
mražené ryby
Zobrazit další instrukce
krmení Mladiství
1

nabídnout mladým piranha kostičky solanky krevety , jak doporučuje University of Michigan . Můžete také použít krevní červy . Tyto potraviny se nacházejí v oddělení ryb místních obchodech mazlíčka , a musí být uchovávány ve zmrazeném stavu.
2

Naplňte kbelík s vodou, aby umožnila růst řas . Poté, co ženy komáři kladou vajíčka do kbelíku , můžete vydlabat larvy s akvarijní sítě krmit vašeho nedospělých jedinců jako další nutriční zdroje .
3

Krmivo pro mladistvé piraně nahoru čtyřikrátdenně . V závislosti na tom, jak piranha kanály , můžete snížit krmení na dvakrát denně , pokud to nemá neukojitelnou chuť k jídlu .
4

Vydlabejte zbývající jídlo akvária sítě během jednoho až dvou hodin, podle Piranha - Info . Ponechání potravin v akváriu může vést k přejídání . Zbytky potravin může také přispět k rozvoji bakterií v akváriu .
Krmení DOSPĚLÍ fna prodej 5

Watch podavač ryby , jako jsou paví očka , v místním zverimexu . Dodržujte živější ty . Ti, kteří se shromažďují společně a vyhnout se neduživý podavač ryby budou vhodné pro vaše piraně , v závislosti na Michigan State University .
6

Vyberte několik podavač ryby a umístit je do vlastního zásobníku . 5 galonů nádrž pojme několik podavač ryby najednou . Správa léky určené pro , jak se zbavit parazitů a ICH . Po jednom týdnu , můžete nabídnout podavač ryby na své piraně .
7

Feed své piraně a malíček myši , což jedítě myš . Myši s kožešinou může představovat potenciální zažívací problém se svým miláčkem .
8

Nabídka dalších potravin , jako jsou červi , které si můžete zakoupit na návnadu obchodů . Můžete také krmit mražené krevety a ryby své piraně . Ujistěte se, že budete krájet kousky do malých kostek před krmením .
9

Krmivo pro dospělé piranha jednoudenně , jednou za dva až čtyři dny podle Piranha - Info .

Copyright © www.421948.com